Maksymilian wierzy, że jego zespół stać na mistrzostwo
Maksymilian Gralec jest jednym z liderów rewelacyjnie spisującej się w klasie A Olimpii Podgaj. Między innymi dzięki jego dobrej grze zespół wywalczył Mistrzostwo Jesieni. Czy jego celem jest teraz awans do klasy okręgowej?

Czy spodziewaliście się, że sezon tak rewelacyjnie rozpoczniecie?
- Ja gram w Olimpii rok, ale nie pamiętam, żeby Olimpia w klasie A miała kiedyś tak dobry start rundy jesiennej. Początek sezonu to seria naszych zwycięstw i cała masa goli. Jesteśmy już zgranym zespołem. Kolejną rundę gramy w podobnym składzie, a to procentuje. Dobrze przepracowaliśmy też okres przygotowawczy, rozgrywaliśmy sparingi. To wszystko przełożyło się właśnie na wyniki. Należy też podkreślić dobrą organizację w klubie, a naszą grę jesienią mogę ocenić na szóstkę w skali szkolnych ocen.

Po takim starcie rozgrywek Wasz cel na ten sezon może być tylko jeden – mistrzostwo.
- Mamy osiem punktów przewagi nad kolejnym zespołem i bardzo poważnie myślimy o mistrzostwie. Ja jako zawodnik chcę walczyć o trofea i z pewnością dla mnie lepsza byłaby gra w klasie okręgowej. Trzy sezony spędziłem już w „okręgówce” z Czarnymi Kondratowice.

Jedynym Waszym problemem wydaje się być krótka ławka rezerwowych.
- To prawda, brakuje nam zmienników. Gdy zostaliśmy zawieszeni z Radkiem, sytuacja kadrowa stała się jeszcze trudniejsza. Działaczom też na pewno zależy, żeby w przyszłości w kadrze znalazło się kilkanaście nazwisk, a rezerwowi wnosili nową jakość. Z tego co wiem od kolegów z drużyny, to wszyscy planują pozostać w klubie. Przydałyby się jeszcze dwa lub trzy wzmocnienia.
Cały artykuł dostępny jest tutaj

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Przeczytaj również