Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
W drugi weekend lutego br. odbędą się Mistrzostwa Dolnego Śląska w Boksie. Tym razem najlepsi w swoich kategoriach wiekowych będą rywalizować w Przewornie. - Mogę potwierdzić, że tegoroczne Mistrzostwa Dolnego Śląska w Boksie odbędą się w Przewornie, od piątku 9 lutego br. do niedzieli 11 lutego br. w sali sportowej Zespołu Szkół Publicznych - powiedział wójt Jarosław Taranek.
- Będzie to pierwsze tej rangi, i w takiej skali, wydarzenie na naszym terenie. Spodziewamy się ok. 200 zawodników nie wliczając trenerów i rodziców. Mistrzostwa będą rozgrywane we wszystkich kategoriach wiekowych. Od najmłodszych, po seniorów. Udało nam się przekonać Kamila Jaszczyszyna, prezesa Okręgowego Związku Bokserskiego we Wrocławiu, do organizacji mistrzostw właśnie w Przewornie, a rywalizowaliśmy z Lwówkiem Śląskim i ze Szczawnem Zdrój. Będzie to już kolejna, po I Dolnośląskim Dniu Wędkarza, impreza o randze wojewódzkiej w Przewornie. Takie między innymi przedsięwzięcia stanowią jeden z elementów strategii działań dotyczących promocji i kształtowania pozytywnego wizerunku naszej gminy, jako aktywnej, otwartej, wspierającej ciekawe inicjatywy oraz kreatywne pomysły. Serdecznie zapraszam nie tylko mieszkańców gminy Przeworno, ale także powiatu strzelińskiego do udziału w tym sportowym wydarzeniu – zaapelował nasz rozmówca.- Zapraszam do Przeworna na Mistrzostwa Dolnego Śląska w Boksie - mówi wójt Taranek
Mistrzostwa w Przewornie odbędą się na dwa lata przed Igrzyskami Olimpijskimi Tokio 2020. Być może na ringu skrzyżują rękawice przyszli olimpijczycy. Z Dolnego Śląska pochodzili championi igrzysk olimpijskich, mistrzowie Europy i Polski. Jedno jest pewne, kilkuset zawodników będzie miało w swoim sportowym życiorysie udział w Mistrzostwach Dolnego Śląska w Boksie – Przeworno 2018.


Komentarze   

Permalink1 +4 spajker
RE: Mistrzowie boksu zjadą się do Przeworna!
mistrzowie boksu. dobrze się czyta bo ostatnio lans w mediach to mają mistrzynie botoksu albo mistrzowie koksu.
na tym stole to jednak skromnie jakoś, jedna flaszka 0,7 na 10 chłopa, 2 piwa lech i 0,5 litra koli. banany nie nadają się na zagrychę. amatorka.
2018-02-08 12:12 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz