Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Podobnie jak w rozgrywkach trampkarzy i młodzików, także drużyny juniorów młodszych podzielono po rundzie wiosennej na poszczególne grupy. Zespoły z powiatu strzelińskiego znalazły się w drugiej lidze klasy okręgowej i staną przed szansą awansu do pierwszej ligi. Nasz region reprezentować będą: Strzelinianka Strzelin, Młodzik Przeworno oraz Czarni Kondratowice, którzy wywalczyli Mistrzostwo Jesieni w lidze terenowej.

Juniorzy młodsi rundę rozpoczną już 17 marca. Na inaugurację piłkarze z Przeworna o punkty powalczą na wyjeździe z Pogonią Cieszków, a beniaminek „okręgówki” z Kondratowic zmierzy się we Wrocławiu ze Śląskiem II. Dodatkowo Strzelinianka podejmować będzie na własnym stadionie MKP Wołów. W drugiej lidze klasy okręgowej juniorów młodszych znalazły się także ekipy z Milicza oraz Brzegu Dolnego.

Rozgrywki klasy okręgowej juniorów starszych pozostają bez zmian, a więc liczą się punkty zdobyte w rundzie jesiennej. Pierwsze mecze o punkty w roku 2018 w tej lidze odbędą się 24 marca. Już na początek GAP Ślęza podejmować będzie Polonię Jaszowice, a Strzelinianka pojedzie na starcie z Forzą Wrocław. Wyjazd do Wrocławia czeka także juniorów starszych z Wiązowa, którzy sprawdzą formę Bumerangu. Zimę na fotelu lidera spędzi Śląsk Wrocław, a kolejne miejsca na podium zajmują Polonia Środa Śląska oraz Bumerang Wrocław. Najlepiej z ekip z naszego regionu jesienią spisywali się juniorzy starsi z klubu Świteź Wiązów, którzy z 17 punktami zajmują dziewiąte miejsce w tabeli. Dwa punkty mniej wywalczyła dziesiąta Strzelinianka. Ligową stawkę zamyka GAP Ślęza, która wygrał tylko jeden mecz i poniósł dwanaście porażek.

 

 

Dodaj komentarz