Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

W Świebodzicach odbyły się Mistrzostwa Dolnego Śląska w Łucznictwie w kategorii open. Do rywalizacji przystąpili także reprezentanci strzelińskiej sekcji Granit. Świetnie zaprezentował się Grzegorz Gądek, który indywidualnie zajął piąte miejsce.
– Przegrałem walkę o awans do półfinału z aktualnym mistrzem Polski. Zabrakło mi jednego punktu – mówił po zawodach Grzegorz Gądek. Dobrze zaprezentował się także Jakub Andryszczak, który był ósmy. Dodatkowo Patryk Szczepański i Krzysztof Wójcik wywalczyli siedemnastą lokatę. W kategorii kobiet najlepiej strzelała Emilia Olejnik, która sklasyfikowana została na ósmym miejscu. Pozostałe miejsca naszych zawodniczek: Aleksandra Łuczak – 17., Zuzanna Madej – 37. Granit reprezentowali w Świebodzicach także: Łukasz Cisek i Filip Gaj – 9 miejsce w kategorii „Łuk Berebow”. Granit Strzelin zajął trzecie miejsce drużynowo. Nasz zespół wystąpił w składzie: Grzegorz Gądek, Jakub Andryszczak, Patryk Szczepański. Łuczniczki drużynowo były ósme. Zespół kobiet Granitu reprezentowały: Emilia Olejnik, Zuzanna Madej oraz Aleksandra Łuczak. Dodatkowo Grzegorz Gądek i Aleksandra Łuczak wystąpili w kategorii mikstów, gdzie wywalczyli piątą lokatę. Dziewiąte miejsce zajęły następujące pary: Emilia Olejnik – Jakub Andryszczak oraz Zuzanna Madej – Patryk Szczepański. Serdecznie gratulujemy!
Trener Łukasz Cisek zachęca wszystkich chętnych do dołączenia do sekcji Granit. Zajęcia są darmowe, a klub zapewnia sprzęt do treningów. Wystarczą chęci i zaangażowanie. Zajęcia odbywają się w hali sportowej przy ul. Staromiejskiej w Strzelinie trzy razy w tygodniu: poniedziałki, środy i piątki. Początek zajęć o godz. 17:30. Więcej informacji uzyskać można pod numerem tel. 511270927.

Komentarze   

Permalink1 +2 ja
RE: Dołącz do sekcji Granit...
Zawody odbywały się 10-11 lutego. Dzisiaj mamy już 7 marzec. Na czasie nie ma co powiedzieć.
2018-03-07 10:02 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz