Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

W sobotę, 10 marca odbyło się Walne Zgromadzenie członków klubu Pogoń Kowalów. Seniorski zespół z tej miejscowości występuje w gr. VII klasy B. Członkowie Pogoni byli zadowoleni z dotychczasowych władz i zdecydowali, że zarząd w identycznym składzie będzie kontynuować pracę przez kolejną kadencję.
Prezesem ekipy z Kowalowa pozostaje Andrzej Krems, a wiceprezesem Damian Kozak. Funkcję skarbnika wciąż pełni Włądysław Bojdo, a członkami zarządu są: Krzysztof Łopuch, Mariusz Litarowicz, Andrzej Swatek oraz Łukasz Machowski. - Jestem bardzo zaangażowany w życie klubu, a nie jest to łatwa praca. Od ponad dziesięciu lat jestem prezesem Pogoni i w funkcjonowanie drużyny zaangażowana jest niemal cała moja rodzina. Prawie każdego dnia jest coś do zrobienia w klubie, trzeba przygotować boisko, załatwić transport na mecz, wysłać dokumenty do Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej, prowadzić negocjacje z zawodnikami, pozyskiwać nowych sponsorów. Oprócz działania w Pogoni, mam swoją rodzinę i pracuję zawodowo. Czasami ciężko jest połączyć wszystkie obowiązki. Szczęśliwie mam wyrozumiałą żonę, która rozumie, że gdy jest niedziela, to muszę jechać z zespołem na mecz, a wspólne plany musimy odłożyć na później – mówił prezes Pogoni Kowalów Andrzej Krems. - Przez te kilkanaście lat udało nam się dużo zrobić. Gdy zaczynałem być prezesem, to w Kowalowie były praktycznie tylko dwie bramki. Teraz sytuacja wygląda dużo lepiej. Jest wiele ludzi, którzy angażują się w życie klubu. Mamy świetnych gospodarzy drużyny. W dzisiejszych czasach klub to jest firma. Musimy zmagać się z formalnościami, papierkową robotą. Potrzebowałem czasu, aby nauczyć się tego wszystkiego – dodał prezes.

komentarze   

Permalink1 -2 Wwww
W
Ziomek z prawej musi mieć strasznie twardą wodę w kranie, bo mu bęben wywaliło :lol:
2018-04-04 22:00 Cytować Zgłoś administratorowi

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież