Małgorzata Hałas-Koralewska była najlepsza w lidze wyciskania leżąc
W Drzonkowie odbyły się Mistrzostwa Polski Osób z Niepełnosprawnością w Podnoszeniu Ciężarów. W zawodach wystąpiła liczna reprezentacja stowarzyszenia sportowego Hałas Team. Bezkonkurencyjna była mieszkanka Strzelina Małgorzata Hałas-Koralewska, która wywalczyła złoty medal, ustanowiła nowy rekord Polski i została wybrana najlepszą zawodniczką krajowych mistrzostw.
Dodatkowo medale dla Hałas Team wywalczyli Sebastian Świtoński, był drugi wśród seniorów i okazał się najlepszym juniorem, Rafał Roch był pierwszy w kategorii do 49 kg, a Tomasz Kociubiński zgarnął złoto w kategorii do 88 kg. Dodatkowo trzeci był Mateusz Malinowski, który rywalizował w kategorii do 107 kg. Prosto z Drzonkowa Małgorzata Hałas-Koralewska pojechała do Łodzi, żeby wziąć udział w prestiżowej Lidze Wyciskania Leżąc – International Bench Press League IBPL. To był kolejny, świetny start strzelińskiej sztangistki. Małgorzata uzyskała wynik 115 kg i ponownie stanęła na najwyższym stopniu podium. Hałas-Koralewska jest w doskonałej formie przed zbliżającymi się mistrzostwami Europy. Serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za kolejne sukcesy!