Martyna dołożyła nowy pas do swojej kolekcji
Martyna Ciaskowska jest najlepszą zawodniczką sztuk walki z naszego powiatu. Rok 2018 jest dla niej bardzo intensywny. W lutym w Belfaście stoczyła swoją pierwszą zawodową walkę. Rywalką Martyny była 36-letnia zawodniczka CathyMcAleer z Irlandii. Walka odbyła się na zasadach K-1w hotelu Stormont.
- Niestety, nie udało mi się wygrać, ale absolutnie nie jestem zawiedziona. Największym moim problemem okazał się limit wagowy, który wykończył mój organizm – mówiła tuż po walce zawodniczka z powiatu strzelińskiego. - Jestem zadowolona, że mogłam wziąć udział w tej gali, zdobyłam nowe, bezcenne doświadczenia. Wróciłam znów do ringu, a po kontuzji nie było śladu – dodała po walce w Irlandii. 24 marca Martyna wzięła udział w gali WCB/ENERGY EXTREME w Mińsku Mazowieckim. - Udział w tej gali był dla mnie czymś zupełnie nowym, ponieważ pierwszy raz walczyłam z przeciwnikiem, a nie przeciwniczką, Jeżeli chodzi o walkę, nie mogę wiele powiedzieć, bo była to walka pokazowa, a mój przeciwnik zwyczajnie mnie oszczędzał, prawdziwy dżentelmen – mówiła Ciaskowska. Zawodniczka z naszego powiatu wystartowała także w Mistrzostwach Polski WKA / WFMC w Świdnicy. - Dwa lata temu, na tym samym ringu i w tym samym mieście, udało mi się zdobyć tytuł mistrzyni Polski WKA w formule K-1. W tym roku powtórzyłam wynik sprzed dwóch lat i znów stanęłam na najwyższym stopnia podium – mówiła świeżo upieczona mistrzyni Polski.
14 kwietnia kibice mogli obejrzeć Ciaskowską w Ząbkowicach Śląskich podczas gali sztuk walki „War of Frankenstein”. Martyna stoczyła świetną walkę z Dominiką Chabiniak i zgarnęła pas Zawodowego Mistrza Polski K-1 WKA. Ciaskowska dziękowała wszystkim za wsparcie i stwierdziła, że ten tytuł jest jej największym osiągnięciem po 18 latach treningów.

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Przeczytaj również