Ocena użytkowników: 4 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywna

Martyna Ciaskowska jest najlepszą zawodniczką sztuk walki z naszego powiatu. Rok 2018 jest dla niej bardzo intensywny. W lutym w Belfaście stoczyła swoją pierwszą zawodową walkę. Rywalką Martyny była 36-letnia zawodniczka CathyMcAleer z Irlandii. Walka odbyła się na zasadach K-1w hotelu Stormont.
- Niestety, nie udało mi się wygrać, ale absolutnie nie jestem zawiedziona. Największym moim problemem okazał się limit wagowy, który wykończył mój organizm – mówiła tuż po walce zawodniczka z powiatu strzelińskiego. - Jestem zadowolona, że mogłam wziąć udział w tej gali, zdobyłam nowe, bezcenne doświadczenia. Wróciłam znów do ringu, a po kontuzji nie było śladu – dodała po walce w Irlandii. 24 marca Martyna wzięła udział w gali WCB/ENERGY EXTREME w Mińsku Mazowieckim. - Udział w tej gali był dla mnie czymś zupełnie nowym, ponieważ pierwszy raz walczyłam z przeciwnikiem, a nie przeciwniczką, Jeżeli chodzi o walkę, nie mogę wiele powiedzieć, bo była to walka pokazowa, a mój przeciwnik zwyczajnie mnie oszczędzał, prawdziwy dżentelmen – mówiła Ciaskowska. Zawodniczka z naszego powiatu wystartowała także w Mistrzostwach Polski WKA / WFMC w Świdnicy. - Dwa lata temu, na tym samym ringu i w tym samym mieście, udało mi się zdobyć tytuł mistrzyni Polski WKA w formule K-1. W tym roku powtórzyłam wynik sprzed dwóch lat i znów stanęłam na najwyższym stopnia podium – mówiła świeżo upieczona mistrzyni Polski.
14 kwietnia kibice mogli obejrzeć Ciaskowską w Ząbkowicach Śląskich podczas gali sztuk walki „War of Frankenstein”. Martyna stoczyła świetną walkę z Dominiką Chabiniak i zgarnęła pas Zawodowego Mistrza Polski K-1 WKA. Ciaskowska dziękowała wszystkim za wsparcie i stwierdziła, że ten tytuł jest jej największym osiągnięciem po 18 latach treningów.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież