Gracze UKS-u Karnków są bliscy powrotu do „okręgówki”

Piłkarze UKS-u Karnków rozgromili 7:1 GKS Grodków i nadal zajmują pierwsze miejsce w tabeli gr. III opolskiej klasy A. Gracze z gminy Przeworno wkrótce powinni zapewnić sobie mistrzostwo oraz awans do klasy okręgowej.

Klasa A, gr. III (opolska), kolejka 23. 26-27 maja:

UKS Karnków - GKS Grodków 7:1 (3:1)

Strzelcy: Łukasz Kunderman 2, Kamil Trudzik 2, Jarosław Taranek, Miłosz Bandura, Paweł Bednarz (Karnków)

Gospodarze objęli prowadzenie już w 10. minucie. Dokładną asystą popisał się Kamil Trudzik, a formalności dopełnił Łukasz Kunderman. Dziesięć minut później Jarosław Taranek dokładnym podaniem otworzył drogę do bramki Kamilowi Trudzikowi, który w sytuacji jeden na jednego podwyższył rezultat. Chwilę później oko w oko z bramkarzem stanął Jarosław Taranek i na tablicy wyników był rezultat 3:0. W 35. minucie faulowany był wychodzący na czystą pozycję Kamil Trudzik i arbiter ukarał zawodnika gości czerwoną kartką. Pomimo gry w osłabieniu, GKS zdobył gola kontaktowego jeszcze przed przerwą. Po zmianie stron z trafień cieszyli się już tylko gospodarze. W 61. minucie prowadzenie podwyższył grający trener Miłosz Bandura. Z goli cieszyli się jeszcze Łukasz Kunderman, Kamil Trudzik i Paweł Bednarz, a UKS wygrał efektownie 7:1 Karnków zajmuje pierwsze miejsce w tabeli i ma pięć oczek przewagi nad wiceliderem z Dziewiętlic. Do końca sezonu pozostały już zaledwie trzy serie spotkań, więc kibice UKS-u powoli mogą kupować szampana na mistrzowską fetę.

Sudety Burgrabice - Atom Grądy-Goświnowice 3:3

LZS Malerzowice Małe - LZS Biała Nyska 3:4

LZS II Starowice - LZS Dziewiętlice 1:2

LZS Maciejowice - LZS Trzeboszowice 2:6

LZS Gierałcice - LZS Kałków 0:5

Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.