Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 
Trwają Mistrzostwa Świata w piłce nożnej. Z tej okazji, specjalnie dla Czytelników Słowa Regionu, przygotowaliśmy mundialowy konkurs z atrakcyjnymi nagrodami. Zachęcamy do wspólnej zabawy w typowanie rozstrzygnięć mistrzostw! W najbliższym i w kolejnym wydaniu naszej gazety znajdą Państwo kupony konkursowe z trzema pytaniami otwartymi.
Wystarczy udzielić odpowiedzi i dostarczyć kupony do 4 lipca do redakcji Słowa Regionu przy ul. Mickiewicza w Strzelinie. Atrakcyjne nagrody wygrają trzy osoby, które uzbierają największą ilość punktów. Fundatorem nagród jest wójt gminy Kondratowice oraz członek zarządu Polskiego Związku Piłki Nożnej Wojciech Bochnak. Powodzenia!

Regulamin konkursu
Udział w konkursie odbywa się poprzez dostarczenie do siedziby tygodnika „Słowa Regionu Strzelińskiego” (ul. Mickiewicza 8 w Strzelinie) oryginalnego kuponu wyciętego z gazety, który ukaże się w dwóch wydaniach: 20 i 27 czerwca 2018 r. Na kuponie należy wpisać odpowiedzi na trzy pytania otwarte. Przy każdym pytaniu znajduje się informacja o tym ile można uzyskać punktów za prawidłową odpowiedź. Wygrywają trzy osoby, które zgromadzą największą ilość punktów. Nieważne będą kupony, na których nie podano wszystkich wymaganych danych, czyli imienia i nazwiska oraz numeru kontaktowego. Każdy uczestnik może dostarczyć nieograniczoną ilość oryginalnych i prawidłowo wypełnionych kuponów. Kupony należy dostarczyć do siedziby redakcji do dnia 4 lipca. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone w tygodniku „Słowo Regionu Strzelińskiego” 18 lipca.
Dodaj komentarz