Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
Po porażce z KS-em Żórawiną a trenerem seniorów Strzelinianki przestał być Bartłomiej Mikoda! W niedzielę, 3 czerwca, odbyło się specjalne zebranie zarządu strzelińskiego klubu, podczas którego zdecydowano o zmianie szkoleniowca ze względu na ostatnie wyniki i sytuację w tabeli.
Drużyna ze Strzelina dobrze rozpoczęła rundę wiosenną, by teraz znaleźć się w strefie spadkowej i niebezpiecznie blisko zbliżyć się do klasy A. Działacze strzelińskiej drużyny postanowili, że zespół seniorów do końca sezonu 2017/2018 poprowadzi Piotr Hałas. W tegorocznych rozgrywkach szkoleniowiec jedynie dwukrotnie zasiądzie na ławce trenerskiej w meczach z GKS-em Mirków i Kolektywem Radwanice. Piotr Hałas to wychowanek strzelińskiej drużyny, który obecnie w klubie szkoli także dzieci. To znany zawodnik i trener w naszym powiecie, który reprezentował wiele, lokalnych drużyn, m.in.: Starter Gęsiniec, LKS Brożec i MPC Pęcz. Trzymamy kciuki za młodego szkoleniowca, przed którym najtrudniejsze wyzwanie w trenerskiej przygodzie.
Cały artykuł dostępny jest tutaj

Komentarze   

Permalink1 +6 FC Nic
Znany i lubiany
"To znany zawodnik i trener w naszym powiecie, który reprezentował wiele, lokalnych drużyn, m.in.: Starter Gęsiniec, LKS Brożec i MPC Pęcz. "Znany jak te zespoły, podstarzałym 30 i 40 latkom, co sobie życia nie potrafili ułożyć i niedziele spędzają na "stadionie" stymulując swoje życie emocjami toczącego się balona.
2018-06-22 14:34 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz