Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Rozgrywki juniorskie powoli zbliżają się do mety. W drugiej lidze klasy okręgowej juniorów młodszych świetnie spisują się Czarni Kondratowice, którzy 9 czerwca w Brzegu Dolnym mierzyli się z tamtejszym klubem piłkarskim.
Goście wiedzieli, że jeśli wygrają, to znajdą się na pierwszym miejscu w tabeli i przybliżą się do awansu do pierwszej ligi. Czarni już po pierwszej połowie prowadzili 4:0 i praktycznie byli pewni zwycięstwa. Łupem bramkowym sprawiedliwie podzielili się: Mikołaj Majewski oraz Jakub Kaczmarek. Wydawało się, że podopieczni trenera Daniela Kożuchowskiego w pełni kontrolują przebieg gry i po przerwie dopełnią formalności. Gospodarze nie złożyli broni i konsekwentnie walczyli o korzystny wynik. Na kilka minut przed końcem goście prowadzili już zaledwie różnicą jednej bramki. Czarni zdołali jednak zwyciężyć 4:3 i z 23 punktami zajmują pierwsze miejsce w tabeli. Zaledwie oczko mniej mają gracze Śląska II Wrocław i Strzelinianki, którzy rozgromili Pogoń Cieszków 7:1. Strzeliński zespół do zwycięstwa poprowadził zdobywca czterech goli Patryk Długosz. Po razie na listę strzelców wpisywali się: Kacper Cuker, Kacper Sokaluk oraz Dawid Onyszkiewicz. Trzy punkty na swoje konto dopisali również juniorzy młodsi Młodzika Przeworno. Podopieczni trenera Marka Tabora już po pierwszej połowie prowadzili 4:0 z SP Milicz, by ostatecznie wygrać efektownie 11:0! Piłkarze Młodzika wyróżniali się na tle rywali warunkami fizycznymi, ponieważ w zespole przeciwników wystąpili głównie trampkarze. Gracze z Przeworna urządzili sobie prawdziwy festiwal goli. Młodzik zajmuje piątą lokatę w tabeli, z 14 punktami.