Na zdjęciu od lewej: Marcin Różalski, Piotr Chytry i Maciej Glabus
Mieszkaniec Strzelina Piotr Chytry w dniach 27 lipca – 3 sierpnia przebywał w Giżycku na obozie sportowym K1 razem z Marcinem „Różalem” Różalskim oraz Maciejem „Alfem” Glabusem. Obaj są doskonale znani w środowisku sztuk walki. – Był to obóz zorganizowany przez Fight Club Herakles Kłodzko. Organizatorem był mój przyjaciel i wieloletni trener Tomasz Olszewski, który wcześniej prowadził treningi kick boxingu w Strzelinie. Ja podczas obozu pełniłem rolę trenera oraz opiekuna. Miałem też możliwość treningów z Marcinem Różalskim i Maćkiem Glabusem. Zależało mi bardzo na zdobyciu nowego, cennego doświadczenia – opowiada Piotr Chytry, który ma na swoim koncie wiele sukcesów w kick boxingu. Największym zainteresowaniem cieszył się Maciej Różalski, znany z walk dla federacji KSW (pokonał m.in. Mariusza Pudzianowskiego). - Co do samej osoby Marcina, mogę śmiało powiedzieć, że jest idealnym przykładem na to, iż nie powinno się oceniać człowieka po wyglądzie. „Różala” trudno jest opisać w kilku słowach. Po kilku dniach spędzonych wspólnie na obozie dał się poznać jako osoba mądra, otwarta na każdą pomoc oraz wyrozumiała. Ma charakter prawdziwego wojownika, ale też dobre serce, o czym świadczą jego akcje charytatywne na rzecz ludzi i zwierząt. Na obozie poznałem również Maćka Glabusa, z którym mieliśmy typowe treningi w klinczu. To świetny człowiek, który posiada potężną wiedzę, jeśli chodzi o parter i chwyty zapaśnicze. Potrafi świetnie przekazać wiedzę, jest cierpliwy i bardzo kreatywny – mówił o gościach specjalnych obozu 29-letni Piotr, który trenuje sporty walki od jedenastego roku życia. - Na swoim koncie mam kilka sukcesów, ale najważniejsze dla mnie było zdobycie czarnego pasa w taekwondo i kick boxingu. Aktualnie trenuję w Kłodzku, ale o zawodach nie myślę. Całą swoją uwagę skupiam na trenowaniu młodzieży – dodał Chytry.

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
Jeśli Fatyga
RE: Chytry trenował z „Różalem”
To jakaś nowa rasa.
0
Gravatar
B.Sołowiejczyk
RE: Chytry trenował z „Różalem”
mm powiedziała :
Ja powiedziała :
Polska to jednak zacofany kraj. gnojenie kogos tylko za to ze ma tatuaze kolczyki..... tylko w pl.... dlaczego inne kraje sa otwarte na rakie rzeczy na religie, poglady seksualne, wyglad .... dla mnie obrzydliwym sa pseldo katolicy, niby wierzacy, chodza do kosciola, modla sie itp. a pluja jadem na innych, obrazaja, osadzaja patrzac tylko na wyglad.
No tak jesteśmy zacofani,Tatuaże i kilka innych rzeczy mi nie przeszkadza ale preferencje seksualne owszem. Nie zgadzam się na dzieci dla homoseksualistów (sami niech sobie robią co chcą - a ich związki to w sumie można pod kątem prawnym zrównać jak małżeństwa ale bez adopcji) , nie zgadzam się na pedofilię islamską promowaną przez chore środowiska lewaków i o zgrozo feministki , które chyba nie wiedzą co sprowadzają na siebie , na kobiety promując i akceptując islam. Pozdro
Pedofilię islamską? No tak, kościół katolicki nie ma z tym problemu.

0
Gravatar
mm
mm
Ja powiedziała :
Polska to jednak zacofany kraj. gnojenie kogos tylko za to ze ma tatuaze kolczyki..... tylko w pl.... dlaczego inne kraje sa otwarte na rakie rzeczy na religie, poglady seksualne, wyglad .... dla mnie obrzydliwym sa pseldo katolicy, niby wierzacy, chodza do kosciola, modla sie itp. a pluja jadem na innych, obrazaja, osadzaja patrzac tylko na wyglad.
No tak jesteśmy zacofani,Tatuaż e i kilka innych rzeczy mi nie przeszkadza ale preferencje seksualne owszem. Nie zgadzam się na dzieci dla homoseksualistów (sami niech sobie robią co chcą - a ich związki to w sumie można pod kątem prawnym zrównać jak małżeństwa ale bez adopcji) , nie zgadzam się na pedofilię islamską promowaną przez chore środowiska lewaków i o zgrozo feministki , które chyba nie wiedzą co sprowadzają na siebie , na kobiety promując i akceptując islam. Pozdro

0
Gravatar
poperam
NIestety
Ja powiedziała :
Polska to jednak zacofany kraj. gnojenie kogos tylko za to ze ma tatuaze kolczyki..... tylko w pl.... dlaczego inne kraje sa otwarte na rakie rzeczy na religie, poglady seksualne, wyglad .... dla mnie obrzydliwym sa pseldo katolicy, niby wierzacy, chodza do kosciola, modla sie itp. a pluja jadem na innych, obrazaja, osadzaja patrzac tylko na wyglad.
Jakby ktos nie rozumial pojecia hipokryzji, to powinien przeprowadzic sie na jakis czas do naszego kraju. Im mniejsza miejscowosc tym lepiej. Ludzie wala drzwiami i oknami do Kosciola w niedziele a i w drodze do niego i po wyjsciu pluja jadem na prawo i lewo. Calkowicie zaprzeczajac nauce Kosciola Katolickiego. Podobno 2 przykzania milosc sa podstawa naszej wiary - w teorii, w praktyce 99% katolikow ma z tym ogromny problem.

0
Gravatar
Ja
tatuaze
Polska to jednak zacofany kraj. gnojenie kogos tylko za to ze ma tatuaze kolczyki..... tylko w pl.... dlaczego inne kraje sa otwarte na rakie rzeczy na religie, poglady seksualne, wyglad .... dla mnie obrzydliwym sa pseldo katolicy, niby wierzacy, chodza do kosciola, modla sie itp. a pluja jadem na innych, obrazaja, osadzaja patrzac tylko na wyglad.
0
Gravatar
spajker
RE: Chytry trenował z „Różalem”
to zdjęcie to przykład ukrytego paradoksu. oto najwięksi siłacze ujawniają swoja słabą psychikę. człowiek o słabej psychice potrzebuje się wyróżnić aby być lepszym od innych. taki człowiek jest już lepszy i potrafi zabić winnego człowieka w ułamku sekundy ale jego psychika nadal jest słaba. taki człowiek słaby na umyśle potrzebuje się wyróżnić prowokującym wyglądem, prowokującym wywiadem i on dalej w siebie nie wierzy. on potrzebuje aplauzu gapiów, którzy mu powiedzą że jest wielki bo on sam w to nie wierzy.mistrz świata w boksie diablo włodarczyk próbował popełnić samobójstwo z powodu jakiejś kobiety. z powodu blachary. jaka jest jego siła?
0
Gravatar
liryk
RE: Chytry trenował z „Różalem”
Wielkanoc blisko, już nawet pisanki się pojawiły. lol
0
Gravatar
DDDD
ASASS
TE DWIE KOLOROWE MAŁPY TO NAWET NIE NADAJĄSIE DO ZOO A CO DOPIERO DO GAZETY OBRZYDLISTWO.
0

Przeczytaj również