Martyna bardzo dobrze zaprezentowała się podczas zawodów w Obornikach Śląskich
Martyna Ciaskowska jest najlepszą zawodniczką sztuk walki z naszego powiatu. W ostatnim czasie odniosła kolejne sukcesy. W czerwcu w Świdnicy wzięła udział w Zunifikowanych Mistrzostwach Europy. Był to prawdziwy festiwal dalekowschodnich sztuk i sportów walki. W hali lodowiska starli się wojownicy reprezentujący kilka federacji. Martyna Ciaskowska zajęła drugie miejsce na podium w swojej kategorii! – Tytuł wicemistrzyni Europy brzmi dobrze, ale nie jestem zadowolona. Z każdą walką czułam się bardziej zmęczona i rywalka wykorzystała to w finale. Mistrzostwa nie ułożyły się po mojej myśli – opowiada Martyna. – Następnym razem przywiążę większą wagę do regeneracji. Serdecznie dziękuję za możliwość startu federacji WKA, której mam zaszczyt być częścią – dodaje. Także w czerwcu Ciaskowska wzięła udział w Ogólnopolskim Turnieju Sportów Walki w Obornikach Śląskich. Tym razem z powodzeniem rywalizowała w coraz popularniejszej dyscyplinie, czyli MMA: - Nie mogłam wystartować w K-1, ponieważ nie miałam rywalek. Dzięki temu mogłam powrócić do MMA. Poszło dobrze. Stoczyłam jedną walkę i bez kontuzji zajęłam pierwsze miejsce – mówiła Martyna Ciaskowska. Szybko znokautowała przeciwniczkę i tym samym zdobyła kontrakt na zawodową walkę w formule MMA podczas gali Face2Face, która odbędzie się 19 października. - Ogólnopolski Turniej Sportów Walki uważam za bardzo udany. Dawno nie widziałam tak świetnego widowiska. Rzadko zdarza się, żebym oglądała wszystkie walki na zawodach. Tym razem śledziłam wszystkie pojedynki, a każda kolejna walka była lepsza od poprzedniej. Miło było patrzeć na tak dobrze przygotowanych zawodników – ocenia zawody w Obornikach Śląskich Martyna Ciaskowska.
Martyna Ciaskowska (po lewej) na drugim miejscu podium Zunifikowanych Mistrzostw Europy w Świdnicy

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Przeczytaj również