Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna

Martyna Ciaskowska jest najlepszą zawodniczką sztuk walki z naszego powiatu. W ostatnim czasie odniosła kolejne sukcesy. W czerwcu w Świdnicy wzięła udział w Zunifikowanych Mistrzostwach Europy. Był to prawdziwy festiwal dalekowschodnich sztuk i sportów walki. W hali lodowiska starli się wojownicy reprezentujący kilka federacji. Martyna Ciaskowska zajęła drugie miejsce na podium w swojej kategorii! – Tytuł wicemistrzyni Europy brzmi dobrze, ale nie jestem zadowolona. Z każdą walką czułam się bardziej zmęczona i rywalka wykorzystała to w finale. Mistrzostwa nie ułożyły się po mojej myśli – opowiada Martyna. – Następnym razem przywiążę większą wagę do regeneracji. Serdecznie dziękuję za możliwość startu federacji WKA, której mam zaszczyt być częścią – dodaje. Także w czerwcu Ciaskowska wzięła udział w Ogólnopolskim Turnieju Sportów Walki w Obornikach Śląskich. Tym razem z powodzeniem rywalizowała w coraz popularniejszej dyscyplinie, czyli MMA: - Nie mogłam wystartować w K-1, ponieważ nie miałam rywalek. Dzięki temu mogłam powrócić do MMA. Poszło dobrze. Stoczyłam jedną walkę i bez kontuzji zajęłam pierwsze miejsce – mówiła Martyna Ciaskowska. Szybko znokautowała przeciwniczkę i tym samym zdobyła kontrakt na zawodową walkę w formule MMA podczas gali Face2Face, która odbędzie się 19 października. - Ogólnopolski Turniej Sportów Walki uważam za bardzo udany. Dawno nie widziałam tak świetnego widowiska. Rzadko zdarza się, żebym oglądała wszystkie walki na zawodach. Tym razem śledziłam wszystkie pojedynki, a każda kolejna walka była lepsza od poprzedniej. Miło było patrzeć na tak dobrze przygotowanych zawodników – ocenia zawody w Obornikach Śląskich Martyna Ciaskowska.
Martyna Ciaskowska (po lewej) na drugim miejscu podium Zunifikowanych Mistrzostw Europy w Świdnicy
Dodaj komentarz