Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
Odpowiedzi na tytułowe pytanie udzieliła mistrzyni świata, Europy i zdobywczyni wielu tytułów w wyciskaniu ciężarów Małgorzata Hałas-Koralewska w czasie spotkania z uczniami Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Skoroszowicach.
W czwartek, 11 października, wraz ze swoim mężem, opowiedziała o kulisach ich drogi do sukcesu. Uświadomili wszystkim, że sukces kosztuje wiele trudu, poświęceń i wyrzeczeń. Zaprezentowali fragmenty treningu, w SOS-W w Skoroszowicach odwiedziła zdobywczyni wielu tytułów w wyciskaniu ciężarów Małgorzata Hałas-Koralewskaktórym wzięli udział także uczniowie. Ogromne brawa i wyrazy uznania wzbudziły nagrania z występów mistrzyni.
Wszyscy poczuli się zaszczyceni i wyróżnieni obecnością tak sławnych i zasłużonych dla sportu osób. Zaproszeni goście udowodnili, że każdą słabość można zamienić w sukces, jeśli się tego bardzo pragnie. Niezbędnym warunkiem jest ciężka praca i wytrwałość. Przekaz spotkania był jeden, by nigdy niepełnosprawność nie stanęła na drodze w realizacji marzeń.
Dodaj komentarz