Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
W Oławie odbył się XIV charytatywny Turniej Bokserski, podczas którego zbierano pieniądze dla walczącego z glejakiem mózgu Oktawiana.Boxing Klub Strzelin reprezentował jedynie Mike Drużga. Strzeliński pięściarz stoczył jedną z pierwszych walk i był zdecydowanie lepszy od rywala. Inny pięściarz ze Strzelina, Łukasz Augustyniak, nie mógł wystąpić w Oławie, ponieważ tydzień wcześniej nabawił się kontuzji podczas turnieju w Lubiniu. Pięściarze ze Strzelina cały czas trenują pod okiem Marcina Drużgi i szlifują formę przed kolejnymi zawodami we Wrocławiu. – Mam nadzieję, że do stolicy Dolnego Śląska pojedziemy już w komplecie i w ringu zobaczymy dwóch pięściarzy Boxing Klub Strzelin. Liczymy, oczywiście na zwycięstwa – mówi strzeliński trener Marcin Drużga.

Komentarze   

Permalink1 +6 spajker
RE: Walczyli charytatywnie
nie wiem kim jest ten oktawian ale niech zdrowieje.
bokserzy okładali się po głowach dla interesu tego oktawiana- może boksera-
czy ten trener pokazał im trzęsącego się i jąkającego inwalidę andrzeja gołotę ? trzęsącego się casiusa claya vel muhamada ali?
boks to często hodowla inwalidów pod sztandarami troski o zdrowie. dobrze jest aby wyczynowcy o tym wiedzieli i nie dziwili się jak nrdowskie lekkoatletki że po treningach zawodach i koksie w wieku 30 lat rosły im brody a sylwetke miały jak pudzian.
niech strzelińscy bokserzy leją wszystkich innych bokserów dookoła i niech wiedzą że jak wyłapią ciosy na głowę to trzeba będzie robić takie akcje charytatywne dla nich.
2018-12-07 14:24 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz