Radosław Grzywniak od 8 stycznia trenuje z zespołem z trzeciej ligi
Napastnik Olimpii Podgaj Radosław Grzywniak rozpoczął przygotowania do rundy wiosennej z trzecioligową Foto-Higieną Gać. Klub z trzeciej ligi zainteresowany jest półrocznym wypożyczeniem snajpera. Radosława komplementował trener Foto-Higieny Marcin Dymkowski, który w przeszłości występował w Ekstraklasie.
Grzywniak, jeśli pomyślnie przejdzie testy, ma pomóc drużynie w pozostaniu w trzeciej lidze. Radek dzieli obecnie szatnię m.in. z byłym reprezentantem Polski Januszem Gancarczykiem. Grzywniakiem interesują się także inne trzecioligowe drużyny z naszego województwa, ale wszystko wskazuje na to, że wyścig po snajpera wygra Foto-Higiena. – Zostałem dobrze przyjęty w nowym zespole. Cieszę się, że mogę dzielić szatnię z doświadczonymi zawodnikami, którzy w przeszłości grali w Ekstraklasie i pierwszej lidze. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to wiosną grać będę w Foto-Higienie. Chcę dać sobie szansę, a za pół roku podjąć decyzję co dalej. Myślę, że Olimpia poradzi sobie beze mnie w rundzie rewanżowej – mówił po pierwszych treningach Radosław Grzywniak. Być może na murawie grać będzie przeciwko wychowankowi Strzelinianki Damianowi Szydziakowi, który rozpoczął przygotowania z innym klubem z trzeciej ligi Lechią Dzierżoniów.

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
Abc
RE: Radek po pierwszych zajęciach w Foto-Higienie
Radek nigdy nie grał w Kondratowicach w okręgówce , był ich zawodnikiem przez jedną rundę jak walczyli o utrzymanie w A klasie , później wrócił do Olimpii .
0
Gravatar
PZPN
Modlitwa Swojaka?
GeorgeProsto zDrzewa powiedziała :
Już widzę jak idzie grać do III Ligi. On przecież nigdy nie odnalazł się w żadnym innym klubie procz Podgaju.Dodatkowo nikt , nawet w III lidze, nie zapewni mu takich warunkow jak pewien jegomosc handlujacy maszynami :)Wiec ten news to raczej scenariusz science-fiction
Znanemu hodowcy gołębi i jego kolegom najwyraźniej przeszkadza Podgaj, zbyt blisko leży ich gołębnika? Czyżby co wieczór, patrząc w kierunku Podgaju mówili znaną z filmu Dzień Świra modlitwę Polaka?"Gdy wieczorne zgasną zorze,zanim głowę do snu złożę,modlitwę moją zanoszę,Bogu Ojcu i Synowi.Dopierdolcie sąsiadowi!Dla siebie o nic nie wnoszę,tylko mu dosrajcie, proszę!Kto ja jestem?Polak mały! Mały, zawistny i podły!Jaki znak mój? Krwawe gały!Oto wznoszę swoje modłydo Boga, Maryi i Syna!Zniszczcie tego skurwysyna!Moje go rodaka, sąsiada,tego wroga, tego gada!Żeby mu okradli garaż,żeby go zdradzała stara,żeby mu spalili sklep,żeby dostał cegłą w łeb,żeby mu się córka z czarnymi w ogóle, żeby miał marnie!Żeby miał AIDS-a i raka,oto modlitwa Polaka!" :-x

0
Gravatar
Bezstronny
Do "DŻORDŻA PROSTO Z D..Y"
Tobie widzę koleżko potężnie żal du...sko ściska, że chłopak ma coś czego Ty zapewne nigdy nie miałeś czyli talent... Pewnie nawet nie grałeś wyżej niż na poziomie B klasy a o piłce wiesz tyle co ja o geografii Zjednoczonych Emiratów Arabskich... Myślę, że jakbyś stanął mu na drodze na boisku to zanim by Cię przeszedł zdążyłby ściągnąć Ci gacie i założyć je z powrotem a Ty dalej nie wiedziałbyś o co kaman a ja uwierz wiem co mówię bo nie raz przeciwko niemu miałem przyjemność grać i to dosłownie bo gość ma naprawdę papiery na granie przynajmniej w 3 lidze… Co do Twojej opinii na temat tego, że w Podgaju potrafił się odnaleźć to również Cię zmartwię, że jesteś w błędzie bo swojego czasu Radek był czołowym zawodnikiem Czarnych Kondratowice kiedy występowali w okręgówce. To, że gość, który płaci mu za grę w Podgaju potrafił go zatrzymać to już jego osobista kwestia - skoro go stać to ma go w swoich szeregach ale jest jeszcze jedna kwestia, której nie bierzesz pod uwagę, że Radek stamtąd pochodzi i niejednokrotnie o tym mówił, że głównie z tego powodu zostawał sezon dłużej w Olimpii. Także siedź sobie dalej w domku i analizuj sytuację lokalnego futbolu - przypominasz mi odklejonego od rzeczywistości Maćka Szczęsnego.... Z pozdrowieniami :)
0
Gravatar
GeorgeProsto zDrzewa
Gdzie???
Już widzę jak idzie grać do III Ligi. On przecież nigdy nie odnalazł się w żadnym innym klubie procz Podgaju.Dodatkowo nikt , nawet w III lidze, nie zapewni mu takich warunkow jak pewien jegomosc handlujacy maszynami :)Wiec ten news to raczej scenariusz science-fiction
0

Przeczytaj również