Piłkarze GAP Ślęzy Borów odnieśli wysokie zwycięstwo w niedzielnym meczu kontrolnym
Za nami kolejny tydzień przygotowań piłkarzy z powiatu strzelińskiego do rundy rewanżowej sezonu 2018/2019. W dniach 16-17 lutego drużyny rozegrały mecze kontrolne, w których testowani byli nowi zawodnicy. Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy raport z zimowych przygotowań.
Kolejne mecze kontrolne mają za sobą piłkarze Gromnika. 10 lutego w Siechnicach podopieczni trenera Krzysztofa Garczarka mierzyli się z Zielonymi Wilczkowice. Po pierwszej połowie ekipa z gminy Strzelin Obrońca Błażej Cuker skompletował hat-tricka  w sparingu prowadziła 2:0, po dwóch rzutach karnych. Jedenastki, podyktowane po zagraniach piłki rękami, wykorzystał Błażej Cuker. W pierwszej odsłonie futbolówkę głową na poprzeczkę posłał Filip Humelt. Po przerwie Cuker Piotr (po lewej) i Jacek Dubaniowscy poprowadzili Koronę do zwycięstwaskompletował hat-tricka, po tym, jak wykorzystał dokładne podanie z rzutu rożnego od Kamila Garczarka. Dwa trafienia dołożył Bartek Zakrent i Kuropatnik zwyciężył zasłużenie 5:0. W pojedynku wystąpiło dwóch testowanych piłkarzy. Tydzień później Gromnik przegrał z GAP Ślęzą Borów 0:5. Po dwa gole da zwycięzców strzelili Patryk Majewski i Jakub Górniak, a z jednej bramki cieszył się Jarosław Kosiński.