Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
W niedzielę, 3 marca w hali im. Andrzeja Grubby w Brzegu Dolnym odbył się kolejny turniej klasyfikacyjny w kategorii kadet w tenisie stołowym. Do rywalizacji przystąpiło kilkudziesięcioro tenisistów i tenisistek z naszego województwa.
Granit Strzelin reprezentowało trzech kadetów i jedna kadetka. - Nasza jedyna zawodniczka na tym turnieju Nikola Hutnik zajęła miejsce 21. Przemysław Wiśniewski był 17., a Krzysztof Wnęk zakończył rywalizację na 13. lokacie. Natomiast nasz najwyżej sklasyfikowany w tej kategorii zawodnik Kacper Głazowski wygrał turniej bez straty seta. Jest to bardzo dobry wynik gwarantujący udział w kolejnym z cyklu turnieju Grand Prix, który tym razem odbędzie się w Białymstoku. Będzie to trzecie z rzędu Grand Prix Polski w tym sezonie z udziałem naszego zawodnika – mówił trener Granitu Filip Muszyński.
Zawodnicy Granitu z powodzeniem rywalizują także w rozgrywkach ligowych. Pierwszy zespół znajduje się tuż za podium trzeciej ligi i nadal ma szanse na awans na wyższy szczebel. Strzelińscy tenisiści tracą jedynie cztery oczka do lidera Dwunastki Wrocław. Granit II Strzelin rywalizuje w czwartej lidze. Drużyna zapewniła już sobie utrzymanie i w kolejnym sezonie pozostanie na obecnym poziomie rozgrywkowym. Strzelińscy tenisiści z 12 punktami zajmują piątą lokatę. Liderem pozostaje Orzeł Prusice. W piątej lidze Granit III Strzelin walczy o utrzymanie. Nasz zespół wywalczył zaledwie dwa oczka i zajmuje przedostatnią lokatę w stawce.

Dodaj komentarz