Martyna wystąpiła na gali Sharks Attack 2
Niedawno odbyła się Ostródzka Gala Sportów Walki Sharks Attack 2, podczas której zawodniczka z gminy Strzelin Martyna Ciaskowska walczyła o pas zawodowej mistrzyni Polski K-1 Federacji ISKA. Rywalką strzelińskiej fighterki była Dominika Filec.
Tym razem to rywalka podniosła ręce w górę po zwycięstwie– Gala była bardzo profesjonalnie zorganizowana. Niestety, nie udało mi się wygrać. Dominika idealnie wykonała swoje zadanie i znów mnie wypunktowała. To były ciężkie trzy rundy, za które dziękuję przeciwniczce. Gratuluję jej w pełni zasłużonego zwycięstwa. Dziękuję osobom, trenerom, którzy pomagali mi w przygotowaniach. Mam nadzieję, że walka podobała się publiczności. To nie był mój dzień, więc przepraszam, jeśli kogoś zawiodłam. Nie poddaję się i wracam na matę jeszcze ciężej trenować. Cieszę się, że zakończyłam walkę bez kontuzji – mówiła po gali sportów walki Martyna Ciaskowska.

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Przeczytaj również