UKS Tygrysy nie odpuszczały żadnej piłki(STRZELIN) W weekend (30 listopada, 1 grudnia) w hali sportowej przy Gimnazjum nr 2 w Strzelinie odbyły się dwa spotkania siatkowki kobiet. Grały nasze Tygrysy, które pewnie pokonały rywalki. Kadetki zapewniły sobie awans do finału mistrzostw Dolnego Śląska, a juniorki wygrały bez straty seta.

Udany weekend rozpoczęły kadetki, które pokonały drużynę Chełmiec Wałbrzych 3:1 (25-12,25-14,22-25,25-20).  Stawka meczu była wysoka, ponieważ spotkały się 2. i 3. zespół w tabeli, a do fazy finałowej awansują dwie najlepsze drużyny. Po dwóch łatwo wygranych setach nasze dziewczyny straciły koncentrację i przegrały trzeciego. Usprawiedliwieniem chwilowej niedyspozycji może być fakt, że już wtedy wiedziały, że to one zagrają w turnieju finałowym. W czwartej odsłonie wszystko wróciło na właściwe tory i kadetki wygrały seta, a w efekcie całe spotkanie. Najlepszą zawodniczką meczu została Magdalena Pawlak. - Wykonaliśmy plan minimum, teraz czas na plan maksimum, czyli mistrzostwo Dolnego Śląska i walka w mistrzostwach Polski - mówił po spotkaniu trener naszych siatkarek, Zdzisław Maceluch.
Kadetki wystąpiły w składzie:  Justyna Białecka, Paulina Smolańska, Karolina Szumiejko, Marta Porada, Dominika Morka, Natalia Mordko, Aleksandra Buraczyńska, Magdalena Pawlak, Natalia Kownacka, Ewa Wiśniowska, Weronika Jakubowska, Sandra Kubiak.

Zwyciężyły także juniorki
Pewną wygraną bez straty seta do swojego konta dopisały również juniorki. Ekipą, która musiała uznać wyższość naszych dziewczyn, była drużyna KS Milicz. UKS Tygrysy zwyciężyły kolejno do 16, do 18 i do 15.
Juniorki zagrały w składzie: Iga Kozińska, Agata Śliwa, Klaudia Żurawska, PaulinaSmolańska, Karolina Szumiejko, Marta Porada, Justyna Białecka, Magdalena Pawlak.

Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.