Klasa okręgowa juniorów młodszych

Strzelinianka Strzelin – Orzeł Prusice 5-1 (3-1)

Lider Borów – FAT Oława 2-1

Bramki: Ratkun, Paczko, Zawada, Michułka, Wróblewski (Strzelinianka)
Strzelinianka: Głazowski (Foryś), Szałaj, Grzywiński, Rykowski, Paczko, Zawada, Stanisławski, Ratkun, Michułka, Kozak, Wróblewski
Cały mecz toczył się pod dyktando jednej drużyny. Tak w kilku słowach można opisać mecz pomiędzy Strzelinianką a Orłem. Początkowe minuty przyniosły pierwszą bramkę. Strzelanie zaczął Martin Ratkun. W sytuacji sam na sam nie dał bramkarzowi  żadnych szans, strzelając blisko słupka. Jednak  gospodarze niedługo świętowali wyjście na prowadzenie. Orzeł pięć minut później wyrównał. W zasadzie pomógł im w tym Rykowski, ze Strzelinianki, który skierował piłkę do własnej siatki.

W 15 minucie było już tak, jak być powinno. Jakub Stanisławski podał prostopadle do Jakuba Paczko, a ten oko w oko z golkiperem nie pomylił się i wyprowadził zespół na prowadzenie. Kolejną okazję mieli goście. Na strzał z dystansu zdecydował się ich zawodnik, jednak nie sprawił problemu Głazowskiemu. Tuż przed przerwą Strzelinianka jeszcze podwyższyła wynik. Tym razem w pojedynku z bramkarzem lepszy okazał się Zawada i ustanowił wynik do przerwy. Druga połowa miała być tylko dopełnieniem formalności przez strzelinian. Tak też właśnie było. Kontrolowali oni spotkanie, nie pozwalając przeciwnikowi na stworzenie dogodnych sytuacji. Sami natomiast dołożyli dwa trafienia. Najpierw w 60 minucie Michułka przedarł się na skrzydle i zaskoczył golkipera Orła strzałem w bliższy róg bramki. Chwilę później Jakub Stanisławski mógł również wpisać się na listę strzelców i do asysty dopisać trafienie, jednak w sytuacji sam na sam nie trafił do siatki. Pięć minut przed końcem Hubert Wróblewski ustanowił wynik końcowy na 5-1. Nie ulega wątpliwości, że to właśnie podopieczni Zbigniewa Masłowskiego zasłużyli na tę wygraną. Byli lepsi, co udokumentowali strzelonymi golami.

Bramki: Kamil Kubiak, Koterba (Lider)
Lider: Brzezicki, Florko, Mrozowski, Babiarz, Koterba, Kilik (Zasłucki) , Kośnieżewski (Dzierzak), Pietrzak (Darecki), Kubiak Tomasz, (Maciejewski), Kawałko (Ławicki), Kubiak Kamil.
W bardzo dobrym stylu z rundą jesienną pożegnali się młodzi piłkarze UKS-u Lider Borów na zakończenie rundy jesiennej pokonali Fat Oława. Podopieczni Waldemara Werby zakończyli rundę na wysokim szóstym miejscu. Na początku Borów oddał rywalom inicjatywę , ale później złapał swój rytm. Blisko pokonania rywala był Tomasz Kubiak po podaniu Pietrzaka oraz Kilik po aucie Koterby . Po kolejnych niewykorzystanych sytuacjach bramkę po dokładnej wrzutce Kawałki zdobywa Kamil Kubiak.
Mija kilka minut i świetnym prostopadłym podaniem popisuje się Pietrzak. Na wolne pole wybiega Koterba mija bramkarza i trafia do pustej bramki. W drugiej połowie borowianie spoczęli na laurach. Stracili gola po samobójczym trafieniu Babiarza, ale ostatecznie wygrali 2-1 i mogli się cieszyć z udanej rundy jesiennej.