Na zdjęciu od lewej: Michał, Patryk i Damian Długoszowie
Na zdjęciu od lewej: Michał, Patryk i Damian Długoszowie
W poniedziałek, 14 listopada, Damian Długosz z synami, Michałem i Patrykiem, kibicował we Wrocławiu na meczu reprezentacji Polski ze Słowenią. - Mimo potwornego zimna, atmosfera na stadionie panowała naprawdę gorąca - zapewnia pan Damian, mieszkaniec Sarb.
To trzeci wspólny wyjazd na mecz reprezentacji Polski rodziny Długoszów. Wcześniej panowie podziwiali grę naszych zawodników z reprezentacjami Słowacji i Finlandii.



UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
tdi
RE: Mieszkańcy Sarb na meczu reprezentacji Polski
Epokowe wydarzenie w dziejach gminy Przewerno.
0
Gravatar
spajker
RE: Mieszkańcy Sarb na meczu reprezentacji Polski
rzut oka na zdjęcie i myślałem że to detektyw rutkowski. no ale po przeczytaniu opisu się uspokoiłem,
0

Przeczytaj również