Trener Tygrysów Mateusz Synówka
W hali sportowej w Białym Kościele siatkarze Tygrysów rozegrali kolejny mecz w ramach III ligi piłki siatkowej. Niestety, podopieczni trenera Mateusza Synówki przegrali 0:3 z klubem z Obornik Śląskich.
W pierwszym meczu obu ekip w Obornikach Śląskich nasi siatkarze zagrali bardzo dobre, wyrównane zawody. Teraz Tygrysy chciały powtórzyć dobry występ. Starcie rewanżowe w Białym Kościele rozpoczęło się bardzo dobrze. Podopieczni trenera Mateusza Synówki walczyli o każdą piłkę i skutecznie odpowiadali na a taki gości. Gra toczyła się punkt za punkt. Niestety, gracze Tygrysów mylili się na zagrywce i popełniali zbyt wiele błędów własnych, przez co przegrali pierwszą odsłonę 21:25. Podrażnieni przegraną, gospodarze udanie rozpoczęli drugiego seta. Nasz zespół prowadził najpierw 3:1, później 7:3, a nawet 10:3. Wydawało się, że Tygrysy w pełni kontrolują przebieg gry i doprowadzą do remisu. Niestety, goście z biegiem czasu zaczęli odrabiać straty, a przy wyniku 22:22 pomylił się atakujący ze Strzelina. Rywale poszli za ciosem, popisali się dobrą zagrywką i blokiem, dzięki czemu zwyciężyli 25:22. – Bardzo szkoda przegranej w tym secie, ponieważ graliśmy bardzo dobrze. Kibice mogli być zadowoleni z naszej postawy, ale, niestety, nie z wyniku – mówił kapitan Tygrysów, Grzegorz Świrski. Trzecia partia również rozpoczęła się od prowadzenia gospodarzy. Goście otrzymali aż dwie czerwone kartki za dyskusje z sędzią, a drużyna ze Strzelina prowadziła 7:5. Niestety w połowie seta gracze z Obornik Śląskich zaczęli zdecydowanie lepiej prezentować się na zagrywce, a siatkarze ze Strzelina mieli ogromne problemy na przyjęciu. Ostatecznie klub z Obornik Śląskich wygrał zdecydowanie 25:16, a w całym meczu 3:0. Była to szesnasta porażka podopiecznych trenera Mateusza Synówki. Teraz nasi siatkarze będą starali się przełamać złą passę w wyjazdowym starciu z Ogniem Żmigród. Tygrysy zajmują przedostatnie miejsce w tabeli z jednym zwycięstwem na koncie, a gorzej spisują się jedynie gracze z Jeleniej Góry. Liderem trzeciej ligi pozostaje Ziemia Milicka, która wyprzedza na podium Siatkarza z Bierutowa oraz ZTS Ząbkowice Śląskie.

Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.