Trener strzelińskich łuczników Piotr Kuźmiński
Trener strzelińskich łuczników Piotr Kuźmiński
W Ścinawce Średniej odbyły się Halowe Mistrzostwa Dolnego Śląska Dzieci i Młodzików w łucznictwie. Sekcję łuczniczą Granit Strzelin reprezentowało siedmioosobowa ekipa.
W kategorii Apacz siódmy był Maciej Cisek, a debiutująca wśród orlików Martyna Szczepańska była piąta. Po raz pierwszy w kategorii młodzik starszy startowała Aleksandra Łuczak i w Ścinawce Średniej zajęła dziewiątą lokatę. W tej samej grupie wiekowej, ale wśród chłopców, trzecie miejsce zajął Patryk Szczepański. To duży sukces młodego łucznika, który jeszcze w minionym sezonie był młodzikiem. Wśród młodzików Błażej Łuczak wystrzelał brązowy medal, a młodziczki zajęły następujące lokaty: Emilia Olejnik – 7, a Zuzanna Madej – 13. Na zawodach zabrakło trenera Piotra Kuźmińskiego: - Nie mogłem być w Ścinawce Średniej, ponieważ w tym samym czasie byłem z Grzegorzem Gądkiem na Mistrzostwach Polski w Dobczycach. Tym bardziej jestem dumny z moich zawodników, że pod moją nieobecność spisali się znakomicie. Ich rezultaty świetnie rokują przed zbliżającymi się Mistrzostwami Polski juniorów młodszych w Zgierzu (18-19 marca) oraz Mistrzostwami Polski młodzików w Głuchołazach (25-26 marca) – mówił trener strzelińskiej sekcji łuczniczej Piotr Kuźmiński.

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Przeczytaj również