FMS odniósł zwycięstwo w klasie okręgowej i poniósł porażkę w lidze terenowej
Na boisko po zimowej przerwie wrócili młodzicy. W klasie okręgowej zwycięstwo na własnym stadionie odniosła Fundacja Młodzi Sportowcy Strzelin, która pokonała 3:1 Sporting Wrocław. Dwie bramki strzelił Mike Drużga, a jedno trafienie dołożył Wojciech Pilarski.
W „okręgówce” występuje też Strzelinianka. W sobotę, 18 marca, strzelińscy piłkarze zremisowali na wyjeździe z FC II Wrocław Academy 2:2. Już po ośmiu minutach podopieczni trenera Rafała Mąckiego objęli prowadzenie, a gola zdobył Oskar Ilczyszyn. Wrocławianie odrobili straty i na przerwę schodzili prowadząc 2:1. Gola na wagę punktu zdobył Michał Długosz. Piłkarze ze Strzelina i Domaniowa zmierzyli się na stadionie przy ul. Staromiejskiej w Strzelinie
W sobotę swoje mecze rozegrali także młodzicy z powiatu strzelińskiego występujący w lidze terenowej. Fundacja Młodzi Sportowcy Strzelin przegrała na stadionie przy ul. Staromiejskiej w Strzelinie z Rapidem Domaniów 0:6. Należy jednak podkreślić, że w tym zespole występowało wielu zawodników z młodszej kategorii wiekowej. Punktu na swoje konto nie dopisali też gracze z Wiązowa. Klub Świteź po pierwszej połowie remisował 1:1 z Energetykiem Siechnice, by ostatecznie przegrać na wyjeździe 1:2. Honorowe trafienie zanotował Kacper Wawrzoszek. Jeden punkt na swoje konto dopisał Feniks, który zremisował 1:1 z Sokołem Marcinkowice po golu Michała Mroza. Efektowne zwycięstwo zanotował GAP Ślęza, który rozgromił aż 8:1 KS Żórawinę. Aż pięć goli zdobył Bartłomiej Fuławka, dwa trafienia dołożył Józef Paluch, a z jednej bramki cieszył się Mikołaj Zieliński.
Liderem tabeli z 30 punktami pozostaje Świteź Wiązów. Tuż za podium plasuje się GAP Ślęza, który traci do lidera sześć oczek. Tyle samo punktów ma piąty w tabeli klub z Kondratowic. Czarni w miniony weekend pauzowali. Feniks jest dziesiąty z 15 punktami, a jedną lokatę dalej plasuje się FMS Strzelin. Gracze Fundacji uzbierali jedenaście oczek.

Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.