Juniorki po zwycięstwie w Wałbrzychu
Juniorki po zwycięstwie w WałbrzychuJuniorki po zwycięstwie w Wałbrzychu
Drugie zwycięstwo w mistrzostwach Dolnego Śląska w piłce siatkowej odniosły strzelińskie juniorki. Tym razem Tygrysy pokonały na wyjeździe Chełmiec-Wodociągi Wałbrzych, który zajmował pierwsze miejsce w tabeli. Pojedynek w Wałbrzychu rozegrany został 16 listopada. Nasze siatkarki wygrały pierwszego, wyrównanego seta 25:22, by w kolejnym przegrać zdecydowanie 9:25. Rywalki poszły za ciosem i trzecia partia także padła ich łupem: 25:20. Końcówka meczu to jednak świetna gra juniorek ze Strzelina. Strzelińskie siatkarki grały skuteczniej w ataku i popełniamy zdecydowanie mniej błędów. Efektem tego było zwycięstwo w czwartej odsłonie 25:21. Konieczne było rozegranie decydującego, piątego seta. Nasze zawodniczki w każdym elemencie gry przewyższały rywalki i zwyciężyły efektownie 15:6, a w całym meczu 3:2. Kolejny mecz juniorki rozegrają w niedzielę, 27 listopada, w Głogowie z tamtejszym Piastem. W niedzielę, 20 listopada, na parkiecie rywalizowały młodziczki, które w mistrzostwach Dolnego Śląska walczą o miejsca w przedziale 15-23. Nasze siatkarki radziły sobie ze zmiennym szczęściem: pokonały 2:1 Salos II Nowa Ruda (25:17, 14:25, 12:15) i przegrały 0:2 z UKSP Lubin (20:25, 13:25). Kolejny turniej młodziczek rozegrany zostanie 4 grudnia.