Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Trwają mocno zaawansowane prace związane z rozbudową Przedszkola Miejskiego przy ul. Ogrodowej w Strzelinie. Inwestycję do 11 sierpnia 2017 r. ma zrealizować lokalna firma Budownictwo PSB Osiński i Syn. Wartość projektu to 2 428 635,00 zł, a na sfinansowanie zadania gmina Strzelin otrzyma dofinansowanie w wysokości 1 640 849,27 zł.

Pieniądze pochodzą z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Zakres prac obejmuje rozbudowę przedszkola o 4 oddziały wraz z zagospodarowaniem terenu, w szczególności wykonanie fundamentów, ścian nośnych budynku, więźby dachowej oraz pokrycia dachowego, instalacji wod-kan, elektrycznej oraz gazowej. Wykonane będą też przyłącza wod-kan, deszczowe, energetyczne i gazowe, instalacja ppoż. wraz z hydrantem naziemnym, tynki, okładziny ścian, podejścia i podjazdy. Remont obejmie też kotłownię gazową, montaż stolarki okiennej i drzwiowej oraz budowę placu zabaw o nawierzchni poliuretanowej. Budynek przedszkola będzie parterowy, niepodpiwniczony, z dachem dwuspadowym pokrytym blachą tytanowo-cynkową. Nawiązując do kształtu istniejącego, postawiony zostanie budynek o identycznym kącie nachylenia dachu oraz o podobnej architekturze. Ze względu na wygląd działki i istniejący już budynek, przedszkole zlokalizowano w północnej części działki. Wejście do budynku umieszczono od strony zachodniej, aby zapewniało optymalne wykorzystanie możliwości przedszkola.

komentarze   

Permalink5 +7 spajker
RE: Trwa rozbudowa przedszkola
Cytuję SHARMACKI:
Kolejna dobra i potrzebna inwestycja. Władze miasta po raz kolejny zatykają usta wszystkim krytykom i malkontentom. W ostatnim czasie skala inwestycji w gminie Strzelin jest niewyobrażalna. Aż serce rośnie, gdy patrzymy jak nasze miasto idzie do przodu. Plusik dla Pani Burmistrz, radnych i pracowników urzędu. Brawo!

noooo ten tego znam jednego ważnego urzędnika co to mu obwód grzdyla i obwód bioder do 200 cm urósł. miasto idzie do przodu tak jak w dowcipie rodem z prl, który głosił że przed wojną polska stała nad skrajem przepaści ale teraz polska wykonała odważny krok do przodu. budynki dla dzieciorobów, zasiłki dla dzieciorobów, budynki dla meneli, urząd dla pracowitych inaczej, brakuje jeszcze szczalni dla rynkowych obszczymurów aby po nowych kwietnikach lać nie musieli. miasto idzie do przodu, dymem z komina nie drażni już mleczarnia cegielnia fabryka mebli kamieniołom wsk fabryka konserw tartak pom sklepy spożywcze. strzelin to oaza spokoju a i wyziewy gnilne z cukrowni takie swojskie i ekologiczne jakieś. ci co się rozmnażają dla pozyskania 500+ dostali nową stodołę dla swojego przychówku. ci co zap-lają na sfinansowanie tego wszystkiego dostali "uszczelnienie systemu" czyli terror podatkowy. teraz jak ktoś handluje szczypiorem na bazarze to ma obowiązek zainstalować kasę fiskalną z satelitarnym połączeniem z ministerstwem finansów. serio.
2017-08-10 16:03 Cytować Zgłoś administratorowi
Permalink4 -11 SHARMACKI
CORAZ LEPIEJ
Kolejna dobra i potrzebna inwestycja. Władze miasta po raz kolejny zatykają usta wszystkim krytykom i malkontentom. W ostatnim czasie skala inwestycji w gminie Strzelin jest niewyobrażalna. Aż serce rośnie, gdy patrzymy jak nasze miasto idzie do przodu. Plusik dla Pani Burmistrz, radnych i pracowników urzędu. Brawo!
2017-08-08 09:38 Cytować Zgłoś administratorowi
Permalink3 -3 tadek
RE: Trwa rozbudowa przedszkola
Cytuję spajker:
te koszary na ogrodowej żywcem z auschwitz skopiowane. ciekawe czy prycze będą tam piętrowe.

Teraz błysnąłeś.
2017-08-05 09:02 Cytować Zgłoś administratorowi
Permalink2 -1 spajker
RE: Trwa rozbudowa przedszkola
te koszary na ogrodowej żywcem z auschwitz skopiowane. ciekawe czy prycze będą tam piętrowe.
2017-08-04 16:19 Cytować Zgłoś administratorowi
Permalink1 +6 ciekawy
RE: Trwa rozbudowa przedszkola
To wiela wyjdzie za meter ?
2017-08-04 15:08 Cytować Zgłoś administratorowi

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież