Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Tegoroczny Letni Wakacyjny Festyn pełen był atrakcji dla najmłodszych. Wśród uczestników pojawili się nie tylko mieszkańcy osiedla, ale też innych części Strzelina. Zabawiali ich wyjątkowi goście. Po raz pierwszy zorganizowano też konkurs dla czworonogów.

W piątek, 14 lipca, na Osiedlu Piastowskim w Strzelinie odbył się coroczny Letni Wakacyjny Festyn. Organizatorami byli burmistrz Miasta i Gminy Strzelin Dorota Pawnuk i Strzeliński Ośrodek Kultury. W programie imprezy było wiele atrakcji.

Uczestników zabawiali wyjątkowi goście – Myszka Miki i Kubuś Puchatek, którzy rozdawali słodycze. Najmłodsi chętnie robili sobie z nimi zdjęcia. Pokaz iluzji „W krainie magii” zaprezentował iluzjonista Łukasz Podymski. Jego umiejętności szczególnie spodobały się najmłodszej części publiczności, ale pod wrażeniem byli także dorośli.

Tegoroczną nowością był konkurs na najładniejszego psa. Wzięło w nim udział siedem psów. – Pieski prezentowały się razem ze swoimi właścicielami. Opowiadali oni o swoich czworonogach i prezentowali ich umiejętności. Później publiczność na specjalnych karteczkach oddała głosy na najlepszego psa. Komisja policzyła wszystkie głosy i ogłosiła...
Więcej w wydaniu papierowym.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież