Siatkarki Kamila Żołądek i Wiktoria Raba wraz z trenerką Joanną Maceluch (od prawej) otrzymały gratulacje za osiągnięty sukces i ciężką pracę
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
Miejsce na podium wywalczone w finale Mistrzostw Juniorek Siatkówki Plażowej to niewątpliwy sukces strzelińskich siatkarek. Gratulacje otrzymały Wiktoria Raba i Kamila Żołądek wraz z trenerem UKS „Tygrysy” Strzelin Joanną Maceluch.
Tuż przed rozpoczęciem obrad ostatniej sesji Rady Miejskiej Strzelina, która odbyła się we wtorek, 29 sierpnia w Urzędzie Miasta i Gminy Strzelin miały miejsce wyjątkowe podziękowania. W imieniu władz miasta i gminy Strzelin, oraz wszystkich mieszkańców burmistrz Dorota Pawnuk pogratulowała Wiktorii Rabie i Kamili Żołądek wielkiego sportowego sukcesu, jakim jest miejsce na podium wywalczone w finale Mistrzostw Polski Juniorek Siatkówki Plażowej.
- Zaszczytna trzecia lokata oraz brązowy medal to również wasze kolejne niezwykle cenne osiągnięcie w pięknej przygodzie z piłką siatkową. Jest to także doskonała promocja miasta i gminy Strzelin i wiem, że jeszcze nieraz będę miała okazję gratulować wam przy okazji następnych zwycięstw i sportowych sukcesów. Jestem dumna z tego, że klub, który z takim powodzeniem reprezentujecie, należy do elitarnego grona najlepszych polskich klubów, rywalizujących w plażowej piłce siatkowej – mówiła burmistrz.
Gratulowała uporu i konsekwencji w rozwijaniu siatkarskiego talentu, życzyła wielu kolejnych osiągnięć sportowych, niezbędnego do uprawiania sportu dobrego zdrowia, pomyślności w życiu osobistym i udanej realizacji wszystkich pasji.
Gratulacje otrzymała też Joanna Maceluch, trenerka Uczniowskiego Klubu Sportowego „Tygrysy” Strzelin. – My, samorządowcy, doskonale wiemy, że te wszystkie sukcesy osiągane w ostatnich latach przez utalentowane siatkarki strzelińskich „Tygrysów”, to przede wszystkim efekt konsekwentnej i niełatwej pracy szkoleniowej. Doceniamy to, że w dzisiejszych czasach potraficie z powodzeniem zaszczepić i pielęgnować w naszej młodzieży chęć uprawiania sportu na wysokim poziomie. A o efektach pracy trenerskiej kadry UKS „Tygrysy” Strzelin najlepiej świadczą właśnie sukcesy naszych zawodniczek – powiedziała Pawnuk. Podziękowała za dotychczasową pracę trenerską i życzyła wiele satysfakcji z osiągnięć sportowych wychowanków, zdrowia i pomyślności w życiu osobistym.

Komentarze   

Permalink2 +2 Nasz sukces
Brrmistrz
Nie ma to jak popykać sobie kilka zdjątek i udać że się jest w temacie. W następnym artykule spodziewam się zdjęcia i poklepania po plecach mistrza w podnoszeniu ciężarów.
2017-09-13 19:11 Cytować Zgłoś administratorowi
Permalink1 0 Fanek
Koszulka
Gdzie można nabyć taką koszulkę?
2017-09-13 19:07 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz