Nowy plac zabaw jest dobrze doposażony i przyjazny najmłodszym
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
W sierpniu tego roku zakończyła się rozbudowa Przedszkola Miejskiego przy ul. Ogrodowej w Strzelinie. Inwestycję realizowała firma Budownictwo PSB Osiński i Syn Sp. z o.o. Koszt przedsięwzięcia to ok. 2,5 mln złotych, z czego ok. 1,6 mln złotych stanowi dofinansowanie z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.
- Przedszkole powiększyło się o cztery dodatkowe sale dla dzieci. W sumie możemy tam pomieścić 100 maluchów - wyjaśniała dyrektor Agata Gieża. Dodała także, iż w ramach wspomnianej inwestycji dobudowano salę logopedyczną, gabinet wicedyrektora, dwie szatnie dla dzieci, pomieszczenie konserwatora, trzy dodatkowe pomieszczenia techniczne i toaletę dla niepełnosprawnych.Przedszkole powiększyło się o cztery dodatkowe sale dla dzieci. W tej odbywają się zajęcia z języka angielskiego
Obiekt zmienił też swój wygląd na zewnątrz. Zainstalowano tam między innymi dwie toalety, z których mogą korzystać najmłodsi podczas przebywania na podwórku. - Są jeszcze dwa place zabaw, które są ogrodzone i dobrze doposażone. Na jednym z dotychczasowych placów nawierzchnia piaskowa została wymieniona na trawiastą - tłumaczyła Gieża.
Cały artykuł dostępny jest tutaj
Dodaj komentarz