Wspólne zdjęcie wyróżnionych działkowców i zaproszonych gości

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
Nieco pechowo, bo deszczowo. Tak przebiegały obchody dorocznego święta. Jednak ci, którzy przyszli, nie żałowali. Miła atmosfera zrekompensowała nieprzyjazną aurę.
W ubiegłym tygodniu pisaliśmy o wynikach konkursu na najładniejszy rodzinny ogród działkowy w okręgu wrocławskim. Przypomnijmy, że pierwsze miejsce przypadło działkowcom ze strzelińskiego ROD „Kolejarz”. Zapewne część działkowców o swoim sukcesie dowiedziała się od nas, ponieważ oficjalna prezentacja pucharu i innych nagród miała miejsce dopiero w sobotę. - Co roku spotykamy się w gronie przyjaciół i zaproszonych gości, żeby przy okazji Dnia Działkowca podsumować rok – powiedział Franciszek Szmaj, prezes ogrodu. - Nie inaczej jest w tym roku, z ta jednak różnicą, że w programie Dnia Działkowca 2017 pojawił się dodatkowy punkt. Poinformowałem oficjalnie, ze nasz ogród w tym roku nie miał sobie równych. Pogratulowałem wszystkim działkowcom, bo to dzięki ich pracy mogliśmy odnieść sukces jako ROD „Kolejarz” - usłyszeliśmy od prezesa.
Wracając do okolicznościowego spotkania działkowców, to na początku trzeba powiedzieć,że podobnie jak rok temu... pogoda nie dopisała. Było zimno, padał deszcz, ale atmosfera była serdeczna i miła.
Cały artykuł dostępny jest tutaj