Przewiduje się, że prace te będą trwały do 27.10.2017 roku
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Strzelinie informuje, że od 23.10.2017 roku rozpoczną się prace związane z renowacją kanału sanitarnego w ciągu pieszym pierzei południowej Rynku w Strzelinie.
Renowacja będzie prowadzona w technologii bezwykopowej metodą rękawa epoksydowego. Do istniejących kanałów sanitarnych DN 150 i DN 200 (od ulicy Wodnej do ulicy Floriana) wprowadzony będzie rękaw epoksydowy o łącznej długości ca. 96mb. Renowacja kanału polega na utworzeniu na jego wewnętrznej powierzchni wykładziny wykonanej z rury nasączonej żywicą, dopasowanej do kształtu remontowanego kanału. Utwardzona wykładzina pełni rolę zastępczego przewodu i pokryje istniejące pęknięcia, uszczelni kanał oraz zapobiegnie infiltracji wód gruntowych oraz eksfiltracji ścieków. Kanał poddawany renowacji będzie uprzednio dokładnie oczyszczony. Przewiduje się, że prace te będą trwały do 27.10.2017 roku. Wykonawca robót jest firma z terenu Oławy PHU TECH-KAN Grażyna Wojciechowska.
Przepraszamy za ewentualne utrudnienia wynikające z zaistniałej sytuacje licząc na Państwa wyrozumiałość i współpracę.
ZWiK Strzelin

Komentarze   

Permalink2 +2 AS
RE: Pokryje pęknięcia i uszczelni kanał
Cytuję ...:
Kiedy ZWiK uszczelni sieć wodociągową żeby 40% wyprodukowanej wody z niej nie wyciekało w ziemię?


Skąd takie informacje o 40% wyciekającej wody? Pytam z ciekawości, bo wyciek na sieci przy istniejącym ciśnieniu raczej jest dynamiczny i powoduje widoczne efekty np. strugi płynącej wody, bagnisty teren, zapadliska itp.
2017-10-26 07:43 Cytować Zgłoś administratorowi
Permalink1 0 ...
RE: Pokryje pęknięcia i uszczelni kanał
Kiedy ZWiK uszczelni sieć wodociągową żeby 40% wyprodukowanej wody z niej nie wyciekało w ziemię?
2017-10-25 21:48 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz