Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
Strzeliński Ośrodek Kultury zaprasza na koncert Wiedeński w wykonaniu wybitnych solistów polskich scen muzycznych i kameralnego zespołu straussowskiego. Koncert odbędzie się w czwartek, 22 lutego, o godzinie 18:30 w sali widowiskowej SOK.
Podczas gali uczestnicy usłyszą obdarzonych wspaniałymi głosami, fantastycznych solistów operowych. Towarzyszyć im będą wybitni polscy kameraliści młodego pokolenia, występujący na co dzień z najlepszymi orkiestrami i dyrygentami w Polsce i Europie.
Na scenie pojawią się laureaci międzynarodowych konkursów muzycznych, wirtuozi skrzypiec, fortepianu, wspaniali soliści polskiej estrady. Zabrzmią największe przeboje króla walca, Johanna Straussa, nie zabraknie także popisowych arii z najsłynniejszych operetek „Zemsta nietoperza”, „Baron cygański”, „Wesoła Wdówka”, „Księżniczka Czardasza” oraz „Kraina Uśmiechu”. Publiczność usłyszy m.in.: walc „Nad pięknym modrym Dunajem”, arię Barinkaya „Wielka sława to żart”, duet wszech czasów „Usta milczą dusza śpiewa” czy polkę „Tritsch- Tratsch”.
Koncert programowo będzie nawiązywał do tradycyjnych gali i noworocznych koncertów, odbywających się w Wiedniu. Bilety na to wydarzenie, w cenie 80 zł. można nabyć w SOK-u, online: www.ebilet.pl oraz w sieciach: Empik, Saturn, Księgarniach PWN, Sklepach Muzycznych Riff. Rezerwacje pod numerem telefonu: 508 336 583, grupy tel. 504 091 909.

Dodaj komentarz