Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
Jednym z celów wyjazdów Dariusza Stępnia, znanego strzelińskiego podróżnika, była Rwanda. - Na Czarnym Lądzie byłem w czerwcu ubiegłego roku, a teraz zapraszam miłośników podróżowania i poznawania egzotycznych krain na wernisaż moich fotografii – usłyszeliśmy od pana Darka.
Wernisaż odbędzie się w piątek, 2 marca br., w sali konferencyjnej SOK-u. Przewodnikiem po wystawie i po Rwandzie będzie autor zdjęć. - Chętnie podzielę się swoimi wrażeniami z wyprawy do Rwandy. Odpowiem na pytania a na dodatek poczęstuję uczestników spotkania oryginalną, przywiezioną z Afryki, kawą i herbatą – dodał nasz rozmówca.
Relacje z podróży Darka Stępnia regularnie pojawiają się na łamach „Słowa Regionu”. Nasi Czytelnicy mieli już okazję przekonać się, jak barwnie o swoich podróżach potrafi on opowiadać. Zapewniamy, że pan Darek jest znakomitym przewodnikach po krajach, które odwiedzał.

Komentarze   

Permalink2 0 spajker
RE: Rwanda w fotografii Dariusza Stępnia
we wrocławiu w rynku jest mały pokoik. koleś coś tam robi zawodowo ale przy okazji założył "towarzystwo ludzi lubiących dobrze zjeść i wypić". tak się ono nazywa. ludzie kilka razy w roku skrzykują się, biorą w najem busa, ustalają trasę wycieczki, biorą przewodnika i zwiedzają jedzą i piją. tak bez biura podróży wychodzi sporo taniej a do tego nie jest to masowa dostawa kilku milionów "turystów" z europy do betonowego klocka pilnowanego przez żołnierzy o nazwie hurghada w egipcie ale pomysł ciekawych świata ludzi. ten podróżnik ze strzelina tak w ramach sok mógłby skrzyknać kilku ludzi, wziąć busa, przewodnika i swoje know-how, skrzynkę wódki i wagon golonki i zrobić powszechny użytek ze swojej wiedzy. mógłby kształtować przyszłość a nie tylko opowiadać o przeszłości, której doświadczył. żaden rainbow tour, żaden neckermann mu nie podskoczy a nudzący się na patelni w hurghadzie klienci neckermana będą czytać o istnieniu podróżowania ciekawego i cenowo rozsądnego.
2018-02-27 11:19 Cytować Zgłoś administratorowi
Permalink1 +2 spajker
RE: Rwanda w fotografii Dariusza Stępnia
nie mogę być na herbacie ale tak zupełnie poważnie stawiam pytanie z nadzieją na odpowiedź, jak to się robi aby przeciętnego pracownika było stać na podróże a to do afryki a to do azji a to na antarktydę tak kilka razy w roku rokrocznie. widać wyraźnie że jest to możliwe no ale chyba nie z biurem podróży. jakiś podręcznik niezamożnego podróżnika by się przydał.
2018-02-26 15:30 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz