Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
W sali gimnastycznej Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Strzelinie przeprowadzona została akcja „SpoKREWnieni służbą”. Podczas pierwszej w tym roku zbiórki organizowanej przez wrocławską stację krwiodawstwa zebrano prawie 2 litry krwi.
Obsługę przy pobieraniu zapewnił personel medyczny Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa we Wrocławiu z ulicy Czerwonego Krzyża. Dobroczynność i chęć niesienia pomocy potrzebującym to cele, które przyświecały osobom włączającym się w przedsięwzięcie.
Akcja „SpoKREWnieni służbą” została zainaugurowana 1 marca br. w Narodowym Dniu Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Krew można oddawać przez cały marzec podczas akcji przeprowadzanych w każdym województwie, w tym również na Dolnym Śląsku.

Komentarze   

Permalink2 +1 Mundurowy
RE: „SpoKREWnieni służbą”
Trochę więcej zaangażowania przy tworzeniu materiałów przy informowaniu czytelników, a nie tylko kopiuj wklej ze strony KPP. 2l to oddali sami policjanci, do tego trzeba doliczyć krew oddaną przez strażaków i funkcjonariuszy ZK oraz osoby cywilne, co finalnie zwiększa ilość oddanej krwi. Może to taka mała różnica, ale zawsze ;) A wystarczyło zadzwonić do CKiK i się doinformować by rzetelniej informować ludzi.
2018-03-14 20:54 Cytować Zgłoś administratorowi
Permalink1 +4 pacjent
wynik
Dzięki chociaż za dwa litry bo to też może komuś uratować życie ale żeby Komendant chwalił się ,że cztery osoby oddały krew (chwała im za to) to już żenada. Ciekawy jestem czy p.Pelczar oddał chociaż trochę czy jak zwykle napsuł jej innym.
2018-03-14 10:45 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz