Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Jeszcze niedawno aura nie zwiastowała ani wysokich temperatur, ani słonecznego, bezchmurnego nieba. Wystarczyło jednak kilka gorących dni, żeby wszystko, co zielone zaczęło piąć się górę. Na strzelińskich skwerach i rabatach zrobiło się kolorowo od kwiatów.

Okazuje się jednak, że nie tylko szlachetne i ładne rośliny korzystają z przyjaznej pogody. Chwasty też. Ten wyrósł przy skrzyżowaniu ul. Wolności z ul. Mickiewicza i z dnia na dzień jest coraz większy. Ul. Wolności jest droga wojewódzką 385, za której letnie i zimowe utrzymanie odpowiada gmina Strzelin. Zimą, wiadomo, trzeba odśnieżyć i posypać solą lub piaskiem, kiedy jest gołoledź. A latem? Trzeba wykaszać rosnące chwasty.

Komentarze   

Permalink3 -2 Anna 1212
Zielony Strzelin
Prawda jest taka, że nasze miasto jeszcze nigdy nie było tak zapuszczone jak obecnie, a o miasto "dbają" dwie kobiety. Wstyd!!!!!
2018-07-15 21:12 Cytować Zgłoś administratorowi
Permalink2 +6 ,,,
RE: Zielony Strzelin
Zapraszamy również na Rynek na ławeczkę w godzinach wieczornych koło monopolowego ....a i około 22giej na wyścigi samochodów na Rynku ... atrakcje sa :)
2018-06-09 18:12 Cytować Zgłoś administratorowi
Permalink1 +11 Mieszkaniec
RE: Zielony Strzelin
Proszę, aby redakcja zajęła się tematem "przewalających" śmieci z pojemników na odpady segregowane przy wspólnotach mieszkaniowych w Strzelinie... Pani Dorota Pawnuk niech przestanie bujać się z "imprezy na imprezę", robiąc przy tym kolorowe zdjęcia tuszując "śmierdzącą" rzeczywistość, miast tego niech wysiądzie z auta i przejdzie się spacerkiem po tym brudnym mieście.
2018-06-08 05:15 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz