Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Kolejny raz strzeliński samorząd wesprze rodzinne ogrody działkowe na terenie miasta i gminy Strzelin. Tym razem z pomocy gminy skorzystają trzy ogrody, a stosowną umowę podpisano w poniedziałek, 21 maja, w strzelińskim magistracie.

Możliwość finansowego wsparcia ogrodów działkowych daje gminie uchwała Rady Miejskiej Strzelina z 29 listopada 2016 r., określająca zasady udzielania dotacji z budżetu gminy na zadania służące tworzeniu warunków dla rozwoju rodzinnych ogrodów działkowych. O wprowadzenie takiego rozwiązania zabiegało lokalne środowisko działkowców, a wnioskodawcą uchwały była burmistrz Dorota Pawnuk.

ROD „Wyzwolenie” otrzyma od gminy 5 000 zł na demontaż starych i montaż nowych dwuskrzydłowych furtek wejściowych. Identyczną kwotę przyznano ROD „Kolejarz”, a środki zostaną przeznaczone na zakup sprzętu: rozdrabniarki do gałęzi, kosiarki spalinowej, nożyc spalinowych oraz piły spalinowej. Dotacja dla ROD „Przyszłość” wyniesie 3 683,70 zł i zostanie przeznaczona na zakup kosy spalinowej, kosiarki spalinowej oraz pompy.

Komentarze   

Permalink7 +3 obywatel
RE: Pieniądze dla działkowców
Cytuję x:
Ta nasza gmina jest chyba b.bogata. Na stronie bip gmstrzelin opublikowano wykaz umorzen podatkow za 2017 rok /ogłoszenie z 29.05.2018/ i jak zawsze jest tam bardzo ciekawy zestaw nazwisk. Czy redakcji choć w jednym roku tym przedwyborczym mogłaby grzecznie zapytać panią burmistrz czy się kierowała udzielając umorzeń poza oczywistym stwierdzeniem - ważny interes podatnika? W przypadku kilku osób tego ważnego interesu nie widać ....

NIEŻLE ZNAJOMI NIEPŁACĄ PODATKÓW!!!
ZWIK WYSOKOŚĆ PODATKÓW NALEŻNOŚC GŁÓWNA 1027 246 ,84 .......OOO to pewnie klimaszeski szampana postawił.. A jak nam zniszczył mienie to odmówił z ubezpieczenia marnych 120 zł... jesteście wszyscy siebie warci...Pewnie jeszcze się okaze ze dostał premie świąteczną za zniszczenie mojego mieszkania????A ktoś musiał cięzko pracować na co co ma...płacić podatki...
2018-06-11 07:29 Cytować Zgłoś administratorowi
Permalink6 -1 spajker
RE: Pieniądze dla działkowców
https://www.o2.pl/artykul/unia-europejska-zakaze-memow-w-internecie-6260913937737345a
2018-06-10 17:02 Cytować Zgłoś administratorowi
Permalink5 +4 dew
RE: Pieniądze dla działkowców
Cytuję x:
Ta nasza gmina jest chyba b.bogata. Na stronie bip gmstrzelin opublikowano wykaz umorzen podatkow za 2017 rok /ogłoszenie z 29.05.2018/ i jak zawsze jest tam bardzo ciekawy zestaw nazwisk. Czy redakcji choć w jednym roku tym przedwyborczym mogłaby grzecznie zapytać panią burmistrz czy się kierowała udzielając umorzeń poza oczywistym stwierdzeniem - ważny interes podatnika? W przypadku kilku osób tego ważnego interesu nie widać ....

Niektóre nazwiska powtarzają się od lat.
2018-06-10 12:51 Cytować Zgłoś administratorowi
Permalink4 +5 obywatel
RE: Pieniądze dla działkowców
Cytuję x:
Ta nasza gmina jest chyba b.bogata. Na stronie bip gmstrzelin opublikowano wykaz umorzen podatkow za 2017 rok /ogłoszenie z 29.05.2018/ i jak zawsze jest tam bardzo ciekawy zestaw nazwisk. Czy redakcji choć w jednym roku tym przedwyborczym mogłaby grzecznie zapytać panią burmistrz czy się kierowała udzielając umorzeń poza oczywistym stwierdzeniem - ważny interes podatnika? W przypadku kilku osób tego ważnego interesu nie widać ....

Może okaże się jeszce że to urzędnicy państwowi????...haha to byłby skandal!!!!
2018-06-10 12:08 Cytować Zgłoś administratorowi
Permalink3 +6 x
RE: Pieniądze dla działkowców
Ta nasza gmina jest chyba b.bogata. Na stronie bip gmstrzelin opublikowano wykaz umorzen podatkow za 2017 rok /ogłoszenie z 29.05.2018/ i jak zawsze jest tam bardzo ciekawy zestaw nazwisk. Czy redakcji choć w jednym roku tym przedwyborczym mogłaby grzecznie zapytać panią burmistrz czy się kierowała udzielając umorzeń poza oczywistym stwierdzeniem - ważny interes podatnika? W przypadku kilku osób tego ważnego interesu nie widać ....
2018-06-10 09:52 Cytować Zgłoś administratorowi
Permalink2 +15 super dorota
RE: Pieniądze dla działkowców
Cytuję spajker:
8 800,- złotych dla 200tu działkowców. wychodzi po 44 złote za głos wyborczy. szkoda że z kieszeni publicznej a nie prywatnej.

DOROTA DAJ MI KASE...
2018-06-08 10:49 Cytować Zgłoś administratorowi
Permalink1 +10 spajker
RE: Pieniądze dla działkowców
8 800,- złotych dla 200tu działkowców. wychodzi po 44 złote za głos wyborczy. szkoda że z kieszeni publicznej a nie prywatnej.
2018-06-08 10:06 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz