Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 
Niedawna wizyta prezydenta Andrzeja Dudy w Strzelinie przebiegała bez większych problemów organizacyjnych. Jednak, zaraz po niej, nieznani sprawcy wrzucili flagi narodowe do kosza na śmieci. Natychmiast po otrzymaniu tej informacji zadzwoniliśmy na policję.
Patrol zareagował bardzo szybko, ale, niestety, nikogo nie zastał na miejscu. Szkoda, bowiem ten, kto dopuścił się tego haniebnego czynu, powinien ponieść konsekwencje.Niestety, nie wszyscy uczestnicy spotkania z prezydentem pokazali szacunek do symboli narodowych

Komentarze   

Permalink20 +3 spajker
RE: Flagi wylądowały w koszu...
patriotyzm to jest praca w polskich firmach, patriotyzm to jest kupowanie w polskich sklepach, patriotyzm to jest troska o wygląd otoczenia w polsce, patriotyzm to jest używanie języka polskiego a nie łaciny podwórkowej, patriotyzm to jest zaniechanie korzystania z dotacji, z socjalu , patriotyzm to jest założenie własnej firmy i produkowanie wartości dodanej. każda pani wielodzietna to nie jest matka polka ale to jest producent kosztów socjalnych dla państwa, każdy fiskus i każdy zus to nie jest organ administracji państwowej ale jest to organ unicestwienia polskiej gospodarki. te flagi, te orły białe na śmietniku bardzo dobrze spełniają swoje funkcje nawet po swojej imprezowej śmierci. pokazują one polskie społeczeństwo, które macha flaga do prezydenta bo ten może z 500+ zrobi 600+ i będzie na pasztet do flaszki no ale jak prezydent odjedzie to flagi do śmietnika. patriotyzm to nie papierowa flaga noszona na sercu przez mieszkańca konopnickiej albo przez dowódcę onr. patriotyzm to wspomaganie kraju a nie życie kosztem kraju. flagi orły symbole pomniki to robota dla propagandy. od tego polska silniejsza nie będzie. jasne że flagę można tam jakoś dyskretnie do foliowej torby włożyć i wyrzucić no ale dobrze jest odróżniać czyny faktyczne od czynów pozornych.
2018-07-09 16:37 Cytować Zgłoś administratorowi
Permalink19 -2 Patriota
RE: Flagi wylądowały w koszu...
Cytuję JA:
Te papierki w śmietniku w zimie poszłyby do pieca no ale że jest lato to w piecach nie palą. Ludzie są mondrzejsi niż sie niekturym wydaje. Inteligenciki od papieru w śmietniku się znalazły che che


Drogi kolego za takie pisanie grozi ci kara:

https://wiadomosci.onet.pl/kraj/zawiadomienie-o-zniewazeniu-symboli-narodowych-po-manifestacji-w-czestochowie/ntsnbmt
2018-07-09 12:00 Cytować Zgłoś administratorowi
Permalink18 +1 JA
RE: Flagi wylądowały w koszu...
Te papierki w śmietniku w zimie poszłyby do pieca no ale że jest lato to w piecach nie palą. Ludzie są mondrzejsi niż sie niekturym wydaje. Inteligenciki od papieru w śmietniku się znalazły che che
2018-07-09 10:39 Cytować Zgłoś administratorowi
Permalink17 +6 karol
?
Usuwacie komentarze bez powodu. To, że ktoś się nie zgadza z czyimś zdaniem nie jest powodem do usunięcia komentarza. Zachowujecie się jak dzieci, które rozpłaczą się jak się powie coś niezgodnego z ich nieustalonym światopoglądem. Wy jako medium powinniście być elastyczni na opinie niezgodne z Waszym zdaniem i tym co powinno się mówić. Żenada jak zawsze.
2018-07-08 11:02 Cytować Zgłoś administratorowi
Permalink16 +6 Gierek.E.
FP
Będą jakieś artykuły Z KK??
2018-07-07 15:57 Cytować Zgłoś administratorowi
Permalink15 -2 Dejv
RE: Flagi wylądowały w koszu...
Cytuję Wszywolska:
Oho, strach się bać. Prokuraturą straszy za śmieci w koszu, bo tak trzeba nazwać te okazjonalne artykuły reklamowe. To gdzie wyrzucić gadżety po imprezie? Idź spytaj się w starostwie co się robi ze z użytymi flagami, może pochówek na Powązkach? Co za pajac. Gorzej jak za komuny.


Szkoda że pan/pani łączy to z komuną lub nawet gorzej jak z komuną.. Polski patriotyzm sięga dziejów Mieszka I i wcześniej. Za czasów Piłsudskiego byli by w gorszej sytuacji wyrzucając takie "karteczki".
2018-07-07 13:37 Cytować Zgłoś administratorowi
Permalink14 +2 Kerszow
RE: Flagi wylądowały w koszu...
Polecam zapoznać się z definicją Flagi Polski i nie popadać w skrajności.
2018-07-07 12:44 Cytować Zgłoś administratorowi
Permalink13 +3 Wyborca
Śmieci kampanii.
"A gdyby udekorować śmietnik twoim portretem, twoim zdjęciem to co byś powiedziała?"

W kampanii wyborczej nie takie cuda można zobaczyć. Kampania tuż, tuż i każde wolne miejsce będzie na wagę głosu do koryta. Kandydaci do darmowej kasy dadzą PoPis twórczej kreatywności, a orzełki, flagi biało-czerwone i unijne będą walać się jak śmieci.
2018-07-07 08:52 Cytować Zgłoś administratorowi
Permalink12 +5 To gdzie wyrzucić?
Proste pytanie.
Chcecie karać za niewłaściwe postępowanie, a odpowiedzi jak postępować wciąż nie wskazano. Ponawiam pytanie - co zrobić z niepotrzebnymi już gadgetami - bo jest to okazjonalny gadget - w tym przypadku jednorazowymi "flagami"?

Co do ozdobienia śmietniczka, to pewnie dzieci się bawiły, takie ich prawo, być dziećmi. Gdybyś miał dzieci, to wiedziałbyś, że ich postrzeganie rzeczywistości i kreatywność wykracza poza sztywne ramy dorosłych, być może te patyczki z przyklejonymi karteczkami to śmigła helikoptera.

Ponawiam pytanie - co zrobić z niepotrzebnymi już gadgetami, w tym przypadku jednorazowymi "flagami"? Żeby było łatwiej sprecyzuję:

Kto i jak powinien to uprzątnąć?
Czy istnieje w przepisach spis miejsc których nie powinno się ozdabiać flagami?

Odpowiedzi wciąż brak, ale paragraf już by się znalazł?

Ktoś nie ma zajęcia w wakacje, i szuka sensacji. A co z RODO i zdjęciami tych dzieci? Czy umieszczanie zdjęć tych dzieci jest legalne, czy mamy tu do czynienia z samosądem? To jest temat do prokuratury.
2018-07-07 08:43 Cytować Zgłoś administratorowi
Permalink11 +2 Sobota
RE: Flagi wylądowały w koszu...
Cytuję To gdzie wyrzucić?:
Ponawiam pytanie - co zrobić z niepotrzebnymi już flagami? Jak się ich pozbyć z przestrzeni publicznej? Ktoś te flagi rozdawał. Ktoś powinien je pozbierać. I co wtedy? Przecież też skończą w śmietniku. Było świętowanie, skończyło się, więc trzeba było posprzątać, i wg. mnie ktoś posprzątał i jednocześnie udekorował śmietnik.
Ponawiam pytanie - co zrobić z niepotrzebnymi już flagami?

A gdyby udekorować śmietnik twoim portretem, twoim zdjęciem to co byś powiedziała?
2018-07-07 01:58 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz