Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
Niedawno na ul. Wolności w Strzelinie częściowo naprawiana była nawierzchnia. Prace prowadziła firma BITMEX, z którą gmina Strzelin ma podpisaną umowę na „Remont cząstkowy nawierzchni bitumicznych na terenie miasta i gminy Strzelin oraz dróg wojewódzkich na terenie miasta Strzelin”.
Wycinane łaty wokół istniejących dziur czy spękań są zalewane masą na gorąco. Docelowo gmina Strzelin planuje naprawić ubytki na wszystkich drogach wojewódzkich na terenie Strzelina, tj. ulic: Wrocławskiej, Oławskiej, Wolności i Ząbkowickiej. W związku z tym, pełny koszt przeprowadzonych prac remontowych będzie znany dopiero po zakończeniu wszystkich robót drogowych.
Planowana jest naprawa ubytków na wszystkich drogach wojewódzkich w Strzelinie

Komentarze   

Permalink4 +3 spajker
RE: Zalewane masą na gorąco
Cytuję misiektruckdriver:
zarlbys piach gdyby nie ciezarowki

przez te 30 tonowe tiry to wszystkie plomby mi wypadły jadąc po ul wolności- patatajkę z nowej ulicy zrobili truckerzy. w zakresie jedzenia przyznaję iż nie jadam granitu ani buraków cukrowych łądowanych na tiry, chleb dowożą nyską a wędliny polonezem-truckiem a zatem zakaz wjazdu tirów do strzelina mnie nie zagłodzi. kłopot jest taki że truckerzy zarabiają na tirach tak po 8 kilo na mc a reszta mieszkańców podatkami dokłada miliony na remonty dróg aby truckerzy mogli zarabiać. samo przełożenie bruku na bazarze to koszt 2,3 miliona a solidny remont wolności to będzie koszt rzędu 20 milionów. jak znajdziesz u siebie rozum albo wstyd to zrób właściwy użytek z tego znaleziska. jadąc tirem zarabiasz tysiące ale szkodzisz na miliony męska tirówko.
2018-08-12 20:52 Cytować Zgłoś administratorowi
Permalink3 -7 misiektruckdriver
tepe ch...e
zarlbys piach gdyby nie ciezarowki
2018-08-12 10:30 Cytować Zgłoś administratorowi
Permalink2 +6 Lukas
Naprawa
Równie dobrze można by było n.........rać na tą drogę.Z miasta trzeba wyprowadzić ciężki transport drogowy a nie łatać zniszczone po nim dziury.Jeśli kiedyś znajdzie się osoba która doprowadzi do budowy obwodnicy to ludzie będą ją nosić na rękach.
2018-08-10 22:15 Cytować Zgłoś administratorowi
Permalink1 +10 spajker
RE: Zalewane masą na gorąco
jeden przejazd tira niszczy drogę tak jak przejazd 24 000 osobówek. te taczki i ta smoła nazywane są remontem a są oszustwem a nie remontem. wszystko na legalu, wszystko naprzeciw policji, która shaltuje nieletniego rowerzystę bez odblasku ale niszczenia mienia na wielka skalę przez tiry przed swoimi drzwiami już nie widzi.
do tego dochodzi ważny urząd, który raz na 10 lat po wielokrotnych głosowaniach wysyła tam dwie taczki smoły i taczkę piachu ubijane gumofilcami.
później ważny urząd pisze w sprawozdaniu rocznym-- udało się wydać 8 996 546,35 złotych na naprawę ważnej arterii komunikacyjnej łączącej cywilizacyjnie powiat ząbkowicki strzeliński i oławski w ramach programu unijnego o nazwie trwonimy miliony na parę w gwizdek.
2018-08-10 10:48 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz