Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
W czwartek, 4 października, burmistrz Dorota Pawnuk, sołtys Adam Daniluk, nauczyciele oraz uczniowie PSP w Kuropatniku wzięli udział w uroczystości otwarcia placu zabaw. Z tej okazji przygotowano krótką humorystyczną scenkę w której uczniowie wcielili się w postacie Pani burmistrz, dyrektorki szkoły, grona pedagogicznego i radnych wywołując wiele śmiechu. Po wspólnym przecięciu wstęgi uczniowie z ochotą wbiegli na plac zabaw by testować nowe urządzenia. Październikowa aura z pewnością pozwoli uczniom jeszcze wiele razy skorzystać z tej inwestycji.
Budowa placu zabaw przy Szkole Podstawowej w Kuropatniku to inwestycja zrealizowana przez Gminę Strzelin w roku bieżącym. Wykonawcą inwestycji był Zakład Kształtowania Terenów Zielonych Dol-ek Kazimierza Dolecińskiego z Tarnowa. Wartość robót budowlanych wyniosła ponad 136 tys. zł.
W ramach zadania zamontowano urządzenia zabawowe takie jak: zestaw zabawowy, huśtawka podwójna i wagowa, zestaw domek przedszkolaka, lokomotywa, wagonik bez dachu, obiekty tzw. małej architektury (ławki, tablica informacyjna z regulaminem), wykonano strefę bezpieczną o nawierzchni syntetycznej. Ponadto zamontowano ogrodzenie panelowe wraz z furtką i bramą.

Komentarze   

Permalink2 +8 prawda
Litosci...
Nie wierze.... czy znow widze Pania burmistrz przecinajaca wstege? czy ta kobieta robi cos innego oprocz przecinania wstazeczek i otwierania: slizgawek chodnikow i szczycenia sie wynajetym budynkiem PKP?

To jest jakis Cyrk. Nie wiem jak inaczej mozna to nazwac. Mam wrazenie ze w zadnym innym Europejskim kraju to by sie nie udalo, zeby 90% czasu tracic na uroczyste otwarcia i lansowanie sie. Umowmy sie, nie sa to spektakularne inwestycje dajace ludziom prace mieszkania socjalne na poziomie lub inne wazne sprawy.
To juz przestalo miec znaczenie gdzie przecinaja wstege. Jeszcze troche to bedizemy ogladac jak Pani Burmistrz przecina wstege wchodzac do UMiG a pozniej jak przecina wstege na pasach idac do spozywczaka na przeciwko... Zenada
2018-10-09 15:09 Cytować Zgłoś administratorowi
Permalink1 +11 spajker
RE: Otworzyli plac zabaw...
to zdjęcie ukazuje absurdy. oto burmistrz , który kosztuje 180 000 rocznie czyli 720 000 za kadencję przecina wstęge na ślizgawce czyli na kawałku wyprofilowanej blachy o wartości 80 złotych.
zupełnie niedawno dyrektorka szkoły w kuropatniku dokonała zatrzymania obywatelskiego chuliganów i dostała za to wyrok odsiadu.
teraz ja przetne wstęgę, dokonam otwarcia sedesu i zwymiotuję. jest to jedyna właściwa czynność w obliczu ekshibicjonistycznej hipokryzji władz.
człowiek uczciwy powie wyborcom - jesteście totalnymi idiotami, wsadzacie do pierdla dyrektorkę, która za nauczycielską pensję chce przerobić w ludzi wasze ofiary seksu bez zabezpieczeń.
człowiek uczciwy inaczej powie- co za dar losu, jacy szczęśliwi ludzie tutaj żyja, co za wspaniała huśtawka, że też nikt wcześniej nie dokonał tego epokowego odkrycia, że w kuropatniku tylko huśtawki brakowało. my , władza już po 4 latach procedowania w drodze konkursu ofert kazaliśmy zbudować w kuropatniku jakże potrzebną karuzelę, tanio nie wyszło, coś koło 2,5 miliona no ale dobry pan dba o swoją trzodę.
2018-10-09 10:44 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz