Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Przy ul. Pocztowej w Wiązowie znajduje się budynek, w którym kilka lat temu działał bank spółdzielczy. Całkiem niedawno funkcjonował tam ośrodek pomocy społecznej. Od jakiegoś czasu nieruchomość jest wystawiona na sprzedaż lub wynajem. Jakie będą jej dalsze losy?
- Mamy opracowany operat szacunkowy na ten budynek. Pod koniec czerwca ubiegłego roku ogłosiliśmy przetarg, lecz nie zgłosił się żaden nabywca. Według operatu, cena opiewa na kwotę 978 800 zł - powiedziała rzecznik prasowy Urzędu Miasta i Gminy Wiązów Karolina Krupiak. Dodała, iż zgłaszają się osoby zainteresowane wynajmem, bądź kupnem budynku, jednak proponują cenę, której urząd nie jest w stanie zaakceptować. - Na nieruchomości widnieje baner informujący o sprzedaży i wynajmie. Niedawno pojawiła się koncepcja, która zakłada przeznaczenie budynku na dom pomocy społecznej albo ośrodek opieki dziennej dla niepełnosprawnych. Jest to jeden ze scenariuszy, który bierzemy pod uwagę - wyjaśniała rzecznik.

komentarze   

Permalink4 +10 Henio
RE: Co z dawnym budynkiem?
Cytuję podatnik:
Jedna z licznych nieudanych inwestycji Henia i jego radnych.

Akurat to inwestycja Banku Spółdzielczego, więc strzał jak kulą w płot. To, że weszła w posiadanie Gminy jest tylko sukcesem, szkoda że obecny wójt nie ma absolutnie pomysłu na jego zagospodarowanie. Więc niszczeje a mógł ten budynek byc użyteczny dla mieszkańców. Tam nie ma warunków na działalność gospodarczą.
Działalność gospodarczą można prowadzićw strefie ekonomicznej, Krochmalny naobiecywał sporo przed wyborami i jak zwykle u niego potem cisza aż do kolejnych wyborów.
A które to jeszcze według Ciebie inwestycje nieudane? Przedszkole, Szkoła Podstawowa, gaz w Wiazowie? Akurat za czasów wymienionego Henia działo się dużo inwestycyjnie. Teraz widzę że zwykły remont u Krochmalnego urósł do miana inwestycji - no ciekawe. Dalko mu do wzorca! Żadnej wizji na rozwój Gminy, dzieciaki będą nam dalej stąd uciekac aż zostaną tylko emeryci.
2018-06-29 20:41 Cytować Zgłoś administratorowi
Permalink3 +1 Wiązowianin
Załóżmy mam firmę dużą interesują mnie tereny inwestycyjne, o widzę że jakaś miejscowość jest działka jest ale... potrzebuję wywieźć swój produkt i przywozić komponenty, a tu do dyspozycji droga tylko 39. a ja potrzebuję na A4 a gdzie wjazd dla dużych tirów na autostradę? najszybciej to na Grodków a gdzie bliżej ze zjazdu Przylesie... to więc po co pchać się na wiązów?
2018-06-23 07:57 Cytować Zgłoś administratorowi
Permalink2 0 Wiązowianin
Potężny budynek przy drodze krajowej 39 można zrobić parkingi z tyłu z boku np. dla tirów no i trzeba poszukać niszy na rynku... już mam zamiast domu starców "DOM UCIECH"
2018-06-23 07:48 Cytować Zgłoś administratorowi
Permalink1 -9 podatnik
Co z dawnym budynkiem?
Jedna z licznych nieudanych inwestycji Henia i jego radnych.
2018-06-22 17:34 Cytować Zgłoś administratorowi

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież