- Chcąc zwiedzić wieżę, należy zgłosić się do sekretariatu, aby z pracownikiem urzędu udać się na górę - powiedziała Karolina Krupiak, rzecznik prasowy UMiG Wiązów
Już od ponad pół roku można zwiedzać wieżę wiązowskiego ratusza. Uroczyście oddano ją do użytku w połowie grudnia 2017 r. Był to pierwszy etap rewitalizacji. Kiedy zwiedzanie wieży jest możliwe i co z jej szczytu można zobaczyć?
Remont wieży był pierwszym etapem rewitalizacji rynku. Drugi to przebudowa nawierzchni pl. Wolności, która nadal trwa, a trzecim będzie wykonanie elewacji ratusza.
Zwiedzanie wieży jest możliwe od poniedziałku do piątku w godzinach pracy Urzędu Miasta i Gminy Wiązów, czyli od godz. 7:30 do 15:30. Nie ma ograniczonego czasu na zwiedzanie, a więc każdy może podziwiać panoramę miasta tak długo, jak zechce. Do odsłuchania jest też nagranie, które mówi, co widać z poszczególnych okien i przybliża informacje na temat przeprowadzonego remontu.
- Chcąc zwiedzić wieżę, należy zgłosić się do sekretariatu, aby z pracownikiem urzędu udać się na górę. Grupy zorganizowane powinny umówić się na zwiedzanie wieży wcześniej i ustalić dogodny termin. Jest to również możliwe poza godzinami pracy urzędu – powiedziała Karolina Krupiak, rzecznik prasowy UMiG Wiązów.
Jak dodała, zainteresowanie zwiedzaniem jest bardzo duże. Każdy, kto wejdzie na wieżę, jest zachwycony zarówno widokiem, jak i jej obecnym wyglądem.

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
aniut
RE: Panorama dostępna dla wszystkich
spajker powiedziała :
ww powiedziała :
A ja już byłem na górze i żadnej kiełbasy nie było cry
a była cielęcina?
cielątko było, takie cielowate.... lol

0
Gravatar
spajker
RE: Panorama dostępna dla wszystkich
ww powiedziała :
A ja już byłem na górze i żadnej kiełbasy nie było cry
a była cielęcina?

0
Gravatar
ww
ww
A ja już byłem na górze i żadnej kiełbasy nie było cry
0
Gravatar
W&W.
RE: Panorama dostępna dla wszystkich
cześ powiedziała :
Karolina fajna laska z nią bym poszedł na górę :P
Nie dla psa kiełbasa

0
Gravatar
cześ
hehe
Karolina fajna laska z nią bym poszedł na górę :P
0

Przeczytaj także