Ocena użytkowników: 3 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Już od ponad pół roku można zwiedzać wieżę wiązowskiego ratusza. Uroczyście oddano ją do użytku w połowie grudnia 2017 r. Był to pierwszy etap rewitalizacji. Kiedy zwiedzanie wieży jest możliwe i co z jej szczytu można zobaczyć?
Remont wieży był pierwszym etapem rewitalizacji rynku. Drugi to przebudowa nawierzchni pl. Wolności, która nadal trwa, a trzecim będzie wykonanie elewacji ratusza.
Zwiedzanie wieży jest możliwe od poniedziałku do piątku w godzinach pracy Urzędu Miasta i Gminy Wiązów, czyli od godz. 7:30 do 15:30. Nie ma ograniczonego czasu na zwiedzanie, a więc każdy może podziwiać panoramę miasta tak długo, jak zechce. Do odsłuchania jest też nagranie, które mówi, co widać z poszczególnych okien i przybliża informacje na temat przeprowadzonego remontu.
- Chcąc zwiedzić wieżę, należy zgłosić się do sekretariatu, aby z pracownikiem urzędu udać się na górę. Grupy zorganizowane powinny umówić się na zwiedzanie wieży wcześniej i ustalić dogodny termin. Jest to również możliwe poza godzinami pracy urzędu – powiedziała Karolina Krupiak, rzecznik prasowy UMiG Wiązów.
Jak dodała, zainteresowanie zwiedzaniem jest bardzo duże. Każdy, kto wejdzie na wieżę, jest zachwycony zarówno widokiem, jak i jej obecnym wyglądem.

Komentarze   

Permalink5 0 aniut
RE: Panorama dostępna dla wszystkich
Cytuję spajker:
Cytuję ww:
A ja już byłem na górze i żadnej kiełbasy nie było :cry:

a była cielęcina?

cielątko było, takie cielowate.... :lol:
2018-09-20 22:37 Cytować Zgłoś administratorowi
Permalink4 +5 spajker
RE: Panorama dostępna dla wszystkich
Cytuję ww: