Aktorka Barbara Kurdej-Szatan (foto:wiki)Na plakatach informujących o programie trzydniowych Świąt Wiązowa, jedną z większych atrakcji imprezy miał być koncert poezji Jana Pawła II z recytacją znanych aktorów: Macieja Musiała, Barbary Kurdej-Szatan (reklamującej sieć komórkową Play) oraz Roberta Gonery. Miał być, bo aktorzy nie dojechali. Jak się okazało, nic nawet nie wiedzieli, że w Wiązowie mają występować. Barbara Kurdej-Szatan zareagowała na wiązowskie wydarzenie bardzo mocno, pisząc na swoim oficjalnym profilu facebooka: Oszuści na każdym kroku.
Przeciętny mieszkaniec, który zainteresowany był programem Dni Wiązowa mógł zobaczyć plakat, reklamujący trzydniowy program. Z plakatu wynikało, że w sobotę do Wiązowa przyjadą znani aktorzy: Maciej Musiał, Barbara Kurdej-Szatan (znana z reklamy sieci komórkowej Play, gdzie jest główną twarzą) oraz Robert Gonera. Artyści mieli czytać poezję Jana Pawła II.
Oczywiście, taka zapowiedź przyciągnęła do kościoła (gdzie odbywał się koncert, w trakcie którego artyści mieli recytować) bardzo wielu mieszkańców. W trakcie imprezy burmistrz gminy Jerzy Krochmalny poinformował zebranych, że z przyczyn niezależnych artyści nie przyjadą.
Informacja o tym dotarła do zainteresowanych i rozpoczęła się burza, by nie powiedzieć skandal. Jak wynika z wpisów na oficjalnej stronie facebooka aktorki Barbary Kurdej-Szatan, nikt wcześniej jej nie informował, że ma do Wiązowa przyjechać. Zdaniem artystki podobnie o występie nic nie wiedział Robert Gonera.
Oto co aktorka pisze na swoim profilu fb o imprezie w Wiązowie:
Proszę Państwa!
Oszuści na każdym kroku!
Jeżeli ktokolwiek chce mnie gdzieś zaprosić, JEDYNYMI osobami, z którymi można umówić moje wystąpienie, są - Michał Bober z naszego zespołu Soul City i Agencja Gudejko - proszę NIKOGO innego nie słuchać, jeśli poda się za mojego managera...
Otóż - zupełnie przypadkiem, dzięki temu, że znajoma mojej koleżanki z teatru jest z Wiązowa, dowiedziałam się, że niby mam tam być na dniach miasta! NIKT ze mną nic takiego nie ustalał, jutro jestem w zupełnie innym miejscu i to od roku umówionym. Ktoś po prostu się podszył za osobę mnie reprezentującą. Straszne! A później będą mówić, że „gwiazdunia rozkapryszona nie przyjechała, olała, wstyd”!
A ja nigdy tak bym się nie zachowała, jak się umawiam, to jestem!
Na dodatek, na stronie parafii jest info - niby „z ostatniej chwili” - że mnie jednak nie będzie! Żenada. Czyli ktoś musiał taką informację przekazać!
Przepraszam wszystkich z okolic Wiązowa za to haniebne nieporozumienie!
Pod wpisem aktorki pojawiła się masa komentarzy, krytykujących wiązowskie wydarzenia.
Kolejnego dnia Kurdej-Szatan dopisała:
Okazuje się, że Robert Gonera też od dawna miał zaklepany termin i organizatorom dni Wiązowa nic nie potwierdzał. Wczoraj organizatorka przez telefon do mnie mówi: „był taki plan, żeby panią zaprosić i widocznie już poszła informacja do kogoś, kto robił plakat, ale to było miesiąc temu. Plakaty drukowane do miasta poszły już bez pani nazwiska „ - a ja wiem, że są z moim nazwiskiem. Poza tym, dlaczego moje nazwisko jest na plakacie w internecie i do tej pory nikt nie zaktualizował tego na stronie miasta Wiązowa? Poza tym - nie mieli ode mnie żadnej informacji (Pani twierdzi, że wysłali maila z zapytaniem, ale to dziwne, bo ja na takie maile odpowiadam, a nie przypominam sobie... i sprawdzę to) i nie mieli prawa przekazać informacji, że nawet „może” pojawię się na tej imprezie. Impreza odbywa się dziś. Organizatorzy po prostu lecą w kulki i żerują na naszych nazwiskach, aby rozpromować imprezę i kłamią! SKANDAL!

Gmina milczy, inni się tłumaczą
Po rozpętaniu się burzy, plakat ze strony internetowej gminy Wiązów zniknął. Jednocześnie zamieszczone zostało tam oświadczenie Karoliny Mazur z Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego w Jeszkotlu, w którym wyjaśnia, że to przedstawiciele placówki byli odpowiedzialni za dobór gwiazd na koncert i to oni nie dopełnili formalności z tym związanych.
W oświadczeniu nie pojawiają się nazwiska konkretnych osób, które były za organizację przyjazdu gwiazd odpowiedzialne.
Należy dodać, że na plakacie jako główny organizator, widnieje Urząd Miasta i Gminy Wiązów.
Do dnia zamknięcia tego wydania inne informacje, ponad oświadczenie Karoliny, Mazur, na stronie urzędu się nie ukazały.
***
Nie wiadomo, jakie dalsze kroki podejmą artyści. W komentarzach pojawiają się sugestie o wystąpieniu na drogę prawną. Na pewno nie takiego rozgłosu życzyli sobie mieszkańcy gminy Wiązów.

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
gh
RE: Bez ich zgody i wiedzy
ali baba powiedziała :
Henio Jordan powiedziała :
ali baba powiedziała :
jovel powiedziała :
sami ich wybraliście, więc przed kolejnymi wyborami może by tak chwila refleksji by nie powtórzyć błędu
Zawsze można zrobić referendum o jego odwołanie.
Z powodu plakatów ha ha ha. Żart jakiś chyba co?
Za całokształt. Poczytaj wystąpienie RIO z kontroli Wiązowa. Wejdź na rio wrocław i na wystąpienia pokontrolne.
Wszedłem, przeczytałem ( a dodam, że z zawodu jestem ekonomistą, więc temat mi znany) i stwierdzam : [censored], nawet za H.O. takiego nie bylo . Po prostu [censored], no ale jacy to fachowcy

0
Gravatar
bolo
RE: Bez ich zgody i wiedzy
Ani to było święto, ani Wiązowa. Festyn w Jaworowie w piątek, zebranie Kresowiaków w sobotę i w niedzielę zbiórka pieniędzy na sierociniec z obcego terenu.Gdzie tu było świętowanie wszystkich mieszkańców tej Gminy?Chaotyczne i przypadkowo zebrane imprezki na miarę odpustu wiejskiego. A kto zapłacił za artystów występujących w Kościele? Proboszcz, nie sądzę, a jak burmistrz to dlaczego występ miał miejsce w Kościele? Oglądało to ledwie kilkadziesiąt osób. LemON, no cóż zobaczyli bałagan organizacyjny, a właściwie brak jakiejkolwiek organizacji, usłyszeli o skandalu z celebrytami i zaśpiewali jak zaśpiewali... Żenada,.Nie zgadzam się na bezsensowną pogoń za osobistą popularnością połączoną z wydatkowaniem naszych wspólnych pieniędzy na prywatne fanaberie. Jako mieszkaniec nie związany z Jaworowem, nie związany z Kresowiakamii ani z bieganiem na czyjeś dyktando z przykrością stwierdzam, że nie było żadnego Święta Wiązowa.
0
Gravatar
ali baba
RE: Bez ich zgody i wiedzy
Henio Jordan powiedziała :
ali baba powiedziała :
jovel powiedziała :
sami ich wybraliście, więc przed kolejnymi wyborami może by tak chwila refleksji by nie powtórzyć błędu
Zawsze można zrobić referendum o jego odwołanie.
Z powodu plakatów ha ha ha. Żart jakiś chyba co?
Za całokształt. Poczytaj wystąpienie RIO z kontroli Wiązowa. Wejdź na rio wrocław i na wystąpienia pokontrolne.

0
Gravatar
men
RE: Bez ich zgody i wiedzy
ali baba powiedziała :
jovel powiedziała :
sami ich wybraliście, więc przed kolejnymi wyborami może by tak chwila refleksji by nie powtórzyć błędu
Zawsze można zrobić referendum o jego odwołanie.
JESTEM ZA

0
Gravatar
xyz
RE: Bez ich zgody i wiedzy
Kłamiemy rano, kłamiemy wieczorem ... i co nam zrobicie !!!
0
Gravatar
Henio Jordan
RE: Bez ich zgody i wiedzy
ali baba powiedziała :
jovel powiedziała :
sami ich wybraliście, więc przed kolejnymi wyborami może by tak chwila refleksji by nie powtórzyć błędu
Zawsze można zrobić referendum o jego odwołanie.
Z powodu plakatów ha ha ha. Żart jakiś chyba co?

0
Gravatar
ali baba
RE: Bez ich zgody i wiedzy
jovel powiedziała :
sami ich wybraliście, więc przed kolejnymi wyborami może by tak chwila refleksji by nie powtórzyć błędu
Zawsze można zrobić referendum o jego odwołanie.

0
Gravatar
nikt
RE: Bez ich zgody i wiedzy
Barbara Kurdej-Szatan ? Kto to, bo mam telefon w T-Mobile?
0
Gravatar
jovel
RE: Bez ich zgody i wiedzy
sami ich wybraliście, więc przed kolejnymi wyborami może by tak chwila refleksji by nie powtórzyć błędu
0
Gravatar
adin
RE: Bez ich zgody i wiedzy
Dobrze że nie przyjechała ,bo takiej tandety i chłamu na dniach Wiązowa jeszcze nie było . Gratulacje dla burmistrza i sekretarz. Inne gminy potrafią organizować imprezy , tylko nasi włodarze jak zwykle plama na całej długości . Do dymisji !!!!!!!!!!!!!!! !
0

Przeczytaj także