Niedawno pisaliśmy, że z inicjatywy Jacka Augustyna i Rafała Czepila z PiS podjęte zostały działania w sprawie uruchomienia połączenia autobusowego między Wiązowem, a Wrocławiem.
Aby połączenie autobusowe było możliwie najwygodniejsze dla mieszkańców gminy Wiązów, inicjatorzy pomysłu Jacek Augustyn – pełnomocnik PiS w gminie Wiązów oraz radny Rady Miejskiej Wrocławia Rafał Czepil, zorganizowali w 4 sierpnia spotkanie z zainteresowanymi dojazdami autobusowymi do Wrocławia. Konsultacje społeczne odbyły się w sali widowiskowej Biblioteki Publicznej w Wiązowie. Na spotkaniu obecny był Krzysztof Balawejder - prezes Zarządu POLBUS PKS, firmy transportowej, której samochody mają jeździć tą trasą. Powyższy przykład pokazuje, że jak się chce coś zrobić, to można, nawet nie będąc przy władzy. Przypomnijmy, że Jacek Augustyn był w ostatnich wyborach kandydatem na burmistrza Wiązowa i zorganizowanie połączeń autobusowych między Wiązowem a Wrocławiem było jednym z jego celów.
Powyżej publikujemy proponowany harmonogram połączeń, który był omawiany na wtorkowych konsultacjach społecznych.



UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
jery
RE: Spotkanie w sprawie busa
po wszystkich przemyśleniach stwierdzam jedno że tylko Pan Augustyn na burmistrza Wiązowa
0
Gravatar
jery
RE: Spotkanie w sprawie busa
czy wy wszyscy wierzycie w te bajki bo mam wrażenie że te prawie wszystkie wpisy robi tylko ta sama osoba ale niestety ja tu przybyłem podziałałem i zwyciężyłem
0
Gravatar
meteor
RE: Spotkanie w sprawie busa
Wiązowianin powiedziała :
To przestańcie gadać jak jest źle, tylko w końcu coś zmieńcie. Wybieżcie Augustyna to może coś sie w tej gminie w końcu po 25 latach zmieni.
jeszcze lepiej odwołać w referendum tego burmistrza i wybrać Augustyna.

0
Gravatar
Wiązowianin
RE: Spotkanie w sprawie busa
To przestańcie gadać jak jest źle, tylko w końcu coś zmieńcie. Wybieżcie Augustyna to może coś sie w tej gminie w końcu po 25 latach zmieni.
0
Gravatar
m.
RE: Spotkanie w sprawie busa
Anka powiedziała :
Ale ponoć burmistrz wiązowa j. krochmalny głosi wszem i wobec, że to dzięki niemu, więc kto tu ściemnia? Coś wydaje mi się, że pan krochmalny coś tu się do działania innych przykleja, czyżby wygodne nic nierobienie zaczynało doskwierać przy działaniu innych? A tyle było zapowiedzi, eh... :-)
No przed wyborami też się podpiął pod sięc gazową, choć pozwolenie budowlane było wydane jeszcze zanim on został burmistrzem, podobnie z kanalizację gdzie pan Ziąber podpisał umowę na dofinansowanie. "Zasługą" krochmalnego było jedynie opóźnienie realizacji tych inwestycji tak aby kończyły się tuż przed wyborami. Teraz też poczeka do roku wyboraczego i spróbuje coś zrobić aby się "załapać" na wygodny fotel na nastepną kadencję

0
Gravatar
Anka
RE: Spotkanie w sprawie busa
Ale ponoć burmistrz wiązowa j. krochmalny głosi wszem i wobec, że to dzięki niemu, więc kto tu ściemnia? Coś wydaje mi się, że pan krochmalny coś tu się do działania innych przykleja, czyżby wygodne nic nierobienie zaczynało doskwierać przy działaniu innych? A tyle było zapowiedzi, eh... :-)
0

Przeczytaj także