- W tej chwili trwa weryfikacja złożonych ofert - poinformowała Karolina Pawlak, rzecznik Urzędu Miasta i Gminy Wiązów
- W tej chwili trwa weryfikacja złożonych ofert - poinformowała Karolina Pawlak, rzecznik Urzędu Miasta i Gminy Wiązów
W Wiązowie szykuje się kolejna inwestycja na tamtejszym rynku. Chodzi o przebudowę hełmu wieży ratusza. - 24 kwietnia ogłosiliśmy już drugi przetarg na to zadanie. Wpłynęły dwie oferty, których otwarcie odbyło się 10 maja. Korzystniejszą z nich złożyła firma CASTELLUM Sp. z o.o., wyceniając wartość zadania na 867 601, 35 zł.
Ciekawostką jest, że to przedsiębiorstwo realizowało już bardzo duże inwestycje, m.in. przebudowę dworca PKP we Wrocławiu. - W tej chwili trwa weryfikacja złożonych ofert - poinformowała Karolina Pawlak, rzecznik Urzędu Miasta i Gminy Wiązów. Samorząd pozyskał na ten cel dofinansowanie zewnętrzne w kwocie 703 868, 26 zł. Stanowi to 85% wartości kosztorysowej całego przedsięwzięcia. Zadanie powinno zostać zrealizowane do 20 października 2017 roku.

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
Górnik przodowy
RE: Przebudują wieżę ratusza
Słowo ten to boi się cokolwiek napisać na tego całego komika z Wiązowa. Cóz czasy głupoty i podpięty.. kolegów żeby dostać po nich stanowisko kiedyś się skończą ale jaki pan taki kram
0
Gravatar
Elka
RE: Przebudują wieżę ratusza
faja powiedziała :
Elka powiedziała :
Ze smutkiem przychodzi mi patrzeć na brakoróbstwo tej władzy. Ktoś pisze o fatalnym wykonaniu chodniku na Polnej czy chodnika zachodniej pierzeji w Rynku, a ja napiszę o drodze dojazdowej na tyłach ul. Daszyńskiego. Czegoś takiego nie widziałem, by dobrą i prostą drogę zamienić po tzw. remoncie (inwestcja finansowana ze środków Urzędu Marszałkowskiego) w wertepy - dosłownie! Dziura na dziurze - górki i doliny! Szkoda słów na to jak nasze wspólne pieniądze są marnowane na brakoróbstwo. Pytanie - po co na polnej drodze osadzono krawężniki? Czemu to ma służyć? Boję się co to będzie po remoncie Rynku.
a spójrzcie na wykonywane elewacje ze styropianu na zawilgoconych ścianach świetlic, czy remizy w Wiazowie. Zanim sie tam zrobi zebranie trzeba godzine wietrzyć stechliżne. Przed remontem wiatr i słońce suszył ściany, teraz wilgoć zamknieta w termosie ze styropianu może przejść jedynie do wnętrza tych obiektów. Zamiast najpierw zrobić izolację ścian i fundamentów dano styropian. Za kilka lat trzeba będzie to wszystko zdejmować bo obiekty po prostu zgnijA. Albo tzw termomodernizacja budynku wodociągów. na 12 centymetrą ściane z bloczków betonowych dano 5 cm styropianu i dumnie ogłoszono termomodernizację obiektów. Normy zaś mówią o conajmniej 15 cm atyropianu na 36 cm ceramicznej ścianie. Wyrzucone NASZE pieniądze !!!
A na czym Ty możesz się znać? Przecież burmistrz ma "doświadczoną" kadrę urzędników i budowlańców prosto z więzienia zarządzanych przez Tomka, więc musi być dobrze...a jak nie będzie dobrze to się poprawi, przebuduje, wyremontuje...bo przecież po co zatrudniono Tomusia? Robota musi być.

0
Gravatar
Elka
RE: Przebudują wieżę ratusza
jajko powiedziała :
"W Wiązowie szykuje się kolejna inwestycja na tamtejszym rynku" tzn, że już jakieś są? ja nie widze żadnej. Tak sie tworzy propagande sukcesu
Karolka wie lepiej lol

0
Gravatar
elka
RE: Przebudują wieżę ratusza
Czemu narzekacie??? Samiście takie władze wybrali. macie coście chcieli......Niedługo będzie okazja to zmienić.
0
Gravatar
faja
RE: Przebudują wieżę ratusza
Elka powiedziała :
Ze smutkiem przychodzi mi patrzeć na brakoróbstwo tej władzy. Ktoś pisze o fatalnym wykonaniu chodniku na Polnej czy chodnika zachodniej pierzeji w Rynku, a ja napiszę o drodze dojazdowej na tyłach ul. Daszyńskiego. Czegoś takiego nie widziałem, by dobrą i prostą drogę zamienić po tzw. remoncie (inwestcja finansowana ze środków Urzędu Marszałkowskiego) w wertepy - dosłownie! Dziura na dziurze - górki i doliny! Szkoda słów na to jak nasze wspólne pieniądze są marnowane na brakoróbstwo. Pytanie - po co na polnej drodze osadzono krawężniki? Czemu to ma służyć? Boję się co to będzie po remoncie Rynku.
a spójrzcie na wykonywane elewacje ze styropianu na zawilgoconych ścianach świetlic, czy remizy w Wiazowie. Zanim sie tam zrobi zebranie trzeba godzine wietrzyć stechliżne. Przed remontem wiatr i słońce suszył ściany, teraz wilgoć zamknieta w termosie ze styropianu może przejść jedynie do wnętrza tych obiektów. Zamiast najpierw zrobić izolację ścian i fundamentów dano styropian. Za kilka lat trzeba będzie to wszystko zdejmować bo obiekty po prostu zgnijA. Albo tzw termomodernizac ja budynku wodociągów. na 12 centymetrą ściane z bloczków betonowych dano 5 cm styropianu i dumnie ogłoszono termomodernizac ję obiektów. Normy zaś mówią o conajmniej 15 cm atyropianu na 36 cm ceramicznej ścianie. Wyrzucone NASZE pieniądze !!!

0
Gravatar
Elka
RE: Przebudują wieżę ratusza
Ze smutkiem przychodzi mi patrzeć na brakoróbstwo tej władzy. Ktoś pisze o fatalnym wykonaniu chodniku na Polnej czy chodnika zachodniej pierzeji w Rynku, a ja napiszę o drodze dojazdowej na tyłach ul. Daszyńskiego. Czegoś takiego nie widziałem, by dobrą i prostą drogę zamienić po tzw. remoncie (inwestcja finansowana ze środków Urzędu Marszałkowskieg o) w wertepy - dosłownie! Dziura na dziurze - górki i doliny! Szkoda słów na to jak nasze wspólne pieniądze są marnowane na brakoróbstwo. Pytanie - po co na polnej drodze osadzono krawężniki? Czemu to ma służyć? Boję się co to będzie po remoncie Rynku.
0
Gravatar
spajker
RE: Przebudują wieżę ratusza
ciekawi mnie czy kopuła wieży będzie ładna czy też będzie polska. wieże niemieckie i czeskie czy w ogóle architektoniczn ie zagraniczne są strzeliste, smukłe. polskie zwieńczenie wieży ratuszowej czy kościelnej to jest posadzona na wieży cebula.
0
Gravatar
Wiązowianin
RE: Przebudują wieżę ratusza
jajko powiedziała :
"W Wiązowie szykuje się kolejna inwestycja na tamtejszym rynku" tzn, że już jakieś są? ja nie widze żadnej. Tak sie tworzy propagande sukcesu
A właśnie że poprzednia inwestycja kilkaset metrów chodnika na ul polnej wykonanego jesienią 2016, pozapadane jak by miał 30 lat gdy się idzie to trzeba uważać bo wrażenia jak na górskiej ścieżce

0
Gravatar
jajko
RE: Przebudują wieżę ratusza
"W Wiązowie szykuje się kolejna inwestycja na tamtejszym rynku" tzn, że już jakieś są? ja nie widze żadnej. Tak sie tworzy propagande sukcesu
0

Przeczytaj także