Magdalena Tęsna-Pitner
Magdalena Tęsna-Pitner
Do jednej z dwóch ważnych zmian na kluczowych dla funkcjonowania urzędu doszło w ziębickiem magistracie. Po rezygnacji Artura Pirka z funkcji sekretarza gminy i Jacka Skołuckiego, naczelnika Wydziału Gospodarki Nieruchomościami i Rolnictwa, ogłoszony został konkurs na te stanowiska.
O stanowisko sekretarza ubiegało się czworo kandydatów, ale do drugiego etapu postępowania kwalifikacyjnego przeszła tylko trójka. Czwarty kandydat nie spełniał wymogów formalnych. Komisja kwalifikacyjna mogłaNowy naczelnik wydziału nieruchomości w gminie Ziębice Aleksander Bek jednak rozmawiać tylko z dwoma kandydatami, tj. Magdaleną Tęsną-Pitner ze Stoszowic i Pawłem Giszko z Wrocławia. Ten trzeci, czyli Aleksander Zygmunt Bek z Jegłowej, nie stawił się przed komisją. Komisja wybrała na nowego sekretarza gminy Ziębice Magdalenę Tęsnę-Pitner. Nowa pani sekretarz pełniła już wcześniej podobne obowiązki w gminie Stoszowice.
Drugą ważną zmianą personalną jest powołanie nowego naczelnika Wydziału Gospodarki Nieruchomościami i Rolnictwa. Najpoważniejszym kandydatem na to stanowisko był Aleksander Bek, z Jegłowej, były starosta strzeliński, były wójt Przeworna, a obecnie Radny radny Powiatu Strzelińskiego i przewodniczący Komisji Budżetu, Rozwoju Gospodarczego i Promocji. Kandydat jako jedyny został zakwalifikowany do drugiego etapu postępowania. Przesłuchanie kandydata odbyło się w piątek 13 października br. Nowym naczelnikiem wydziału został Aleksander Bek.


UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
sygnalista
RE: Zmiany personalne w urzędzie
kolejny artykuł mijający się z prawdą...
0
Gravatar
spajker
RE: Zmiany personalne w urzędzie
nikt powiedziała :
No i Ziębice doczekają się teraz fontanny, wieży widokowej z której nic nie widać a na deserek zbiornika zaporowego bez wody. Trzymam za Was kciuki!
bywa gorzej. wrocłąw ma 6 tafli szkła o nazwie fontanna za jedyne 2,5miliarda, wrocław ma szpilkosradę za 2,5 miliarda aby poseł na wózku inwalidzkim miał wygodniej i a by censored z agencji cocomo szpilek w butach nie łamały. ziębice umierają ze starości. działacz partyjny zagwarantuje że zgon będzie pewny aczkolwiek nie nastąpi przed uzyskaniem praw do emerytury działacza partyjnego.

0
Gravatar
nikt
RE: Zmiany personalne w urzędzie
No i Ziębice doczekają się teraz fontanny, wieży widokowej z której nic nie widać a na deserek zbiornika zaporowego bez wody. Trzymam za Was kciuki!
0
Gravatar
spajker
RE: Zmiany personalne w urzędzie
ana powiedziała :
rzeka powiedziała :
spajker powiedziała :
rzeka powiedziała :
a co mnie obchodzą Ziębice
warto porównać estetykę rynku , estetykę uliczek, estetykę parku ze strzelinem. strzelin przy ziębicach wygląda jak borne sulimowo albo jak prypeć koło czarnobyla.można nie widzieć przeworna, wiązowa albo borowa ale ziębice to tylko 17 km od strzelina i uczyć się od niemieckich przedwojennych urbanistów.
Co mnie obchodzi co w Ziębicach. Mnie obchodzi co robią ( a raczej czego nie robią) w Strzelinie. Kapisz?
A ja jestem mieszkanką gminy Przeworno i mnie obchodzi co robi mój były wójt.
a ja jestem miłośnikiem strzelina i losy byłego wójta byłego przeworna są sprawą dla historyków i dla psychologów władzy a nie dla mnie.

0
Gravatar
spajker
RE: Zmiany personalne w urzędzie
rzeka powiedziała :
spajker powiedziała :
rzeka powiedziała :
a co mnie obchodzą Ziębice
warto porównać estetykę rynku , estetykę uliczek, estetykę parku ze strzelinem. strzelin przy ziębicach wygląda jak borne sulimowo albo jak prypeć koło czarnobyla.można nie widzieć przeworna, wiązowa albo borowa ale ziębice to tylko 17 km od strzelina i uczyć się od niemieckich przedwojennych urbanistów.
Co mnie obchodzi co w Ziębicach. Mnie obchodzi co robią ( a raczej czego nie robią) w Strzelinie. Kapisz?
w strzelinie nie robią tego co robią w ziębicach. estetyka. kapisz?

0
Gravatar
ana
Zmiany personalne w urzędzie
rzeka powiedziała :
spajker powiedziała :
rzeka powiedziała :
a co mnie obchodzą Ziębice
warto porównać estetykę rynku , estetykę uliczek, estetykę parku ze strzelinem. strzelin przy ziębicach wygląda jak borne sulimowo albo jak prypeć koło czarnobyla.można nie widzieć przeworna, wiązowa albo borowa ale ziębice to tylko 17 km od strzelina i uczyć się od niemieckich przedwojennych urbanistów.
Co mnie obchodzi co w Ziębicach. Mnie obchodzi co robią ( a raczej czego nie robią) w Strzelinie. Kapisz?
A ja jestem mieszkanką gminy Przeworno i mnie obchodzi co robi mój były wójt.

0
Gravatar
rzeka
RE: Zmiany personalne w urzędzie
spajker powiedziała :
rzeka powiedziała :
a co mnie obchodzą Ziębice
warto porównać estetykę rynku , estetykę uliczek, estetykę parku ze strzelinem. strzelin przy ziębicach wygląda jak borne sulimowo albo jak prypeć koło czarnobyla.można nie widzieć przeworna, wiązowa albo borowa ale ziębice to tylko 17 km od strzelina i uczyć się od niemieckich przedwojennych urbanistów.
Co mnie obchodzi co w Ziębicach. Mnie obchodzi co robią ( a raczej czego nie robią) w Strzelinie. Kapisz?

0
Gravatar
spajker
RE: Zmiany personalne w urzędzie
rzeka powiedziała :
a co mnie obchodzą Ziębice
warto porównać estetykę rynku , estetykę uliczek, estetykę parku ze strzelinem. strzelin przy ziębicach wygląda jak borne sulimowo albo jak prypeć koło czarnobyla.można nie widzieć przeworna, wiązowa albo borowa ale ziębice to tylko 17 km od strzelina i uczyć się od niemieckich przedwojennych urbanistów.

0
Gravatar
rzeka
RE: Zmiany personalne w urzędzie
a co mnie obchodzą Ziębice
0
Gravatar
spajker
RE: Zmiany personalne w urzędzie
ciekawe czy 13-go piątek będzie dniem szczęśliwym dla ziębic.
0

Przeczytaj także