Wystąpienie wójta zaskoczyło część radnych
Wyniki głosowania mieszkańców gminy Borów można uznać za zaskakujące. Urzędujący włodarz gminy tylko nieznacznie pokonał kandydata PiS.
Pewnym zaskoczeniem dla obecnych na ostatniej sesji borowskiej rady było wystąpienie wójta. W porządku obrad był to przedostatni punkt posiedzenia. Początek wystąpienia wójta był nawiązaniem do kończącej się kadencji. Padły słowa podziękowania radnym za współprace i podziękowanie za słowa uznania ze strony radnych. Wójt wymienił swoich najbliższych współpracowników, dyrektorów szkół, dyrektor biblioteki, podziękował im i poprosił o przekazanie podziękowań pozostałym urzędnikom pracującym w urzędzie i jednostkach gminnych. - Wysoko sobie cenię współpracę z radą, z panią przewodniczącą rady, wiceprzewodniczącymi, przewodniczącymi komisji stałych rady i radnymi z komitetu, z którego zostałem wybrany, czyli Ziemia Borowska – powiedział wójt. Następnie przypomniał największe inwestycje w kończącej się kadencji. Powiedział, że gmina Borów jest najmniej zadłużoną gminą w powiecie i że ok 21% budżetu to środki przeznaczane na inwestycje. Po czym obecni na sesji usłyszeli, że „nie sposób nie odnieść się do kampanii wyborczej”.
- Nigdy nie unikałem rozmów z mieszkańcami, nie uchylałem się przed trudnymi pytaniami. Tak też było w tegorocznej kampanii. Niestety, oprócz trudnych pytań, pojawiły się kłamstwa i niedopowiedzenia – kontynuował. - Z kłamstwami trudno dyskutować. Uznałem jednak, że dziś odniosę się do zakończonej kampanii. Pozwolę sobie wrócić do kilku kwestii, które nie są polityczne, nie dotyczą mojej aktywności jako wójta, co mógłbym zrozumieć, ale są osobistym atakiem na mnie i na moją rodzinę – wyjaśnił wójt.
Cały artykuł dostępny jest tutaj

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
dddd
wilkowyje
It powiedziała :
Wystarczy popatrzec na zdjęcia w SR tych tępych ludzi....wilkowyje normalnie-cała wielka szóstka, szóstka-szatańska liczba....bleeee
pozwolę sobie zauważyć,że Wilkowyje to gmina, która na przestrzeni kilku sezonów serialowych pięknie się rozwinęła...cała Polska to zobaczyła. I jeżeli widzisz w tych osobach ,że zrobią z naszej gminy Wilkowyje to nie rozumięm Twojej niechęci... Ja życzę mieszkańcom Gminy Borów takiego postępu jak w tym serialu...Pisząc teks typu ,,tępi'' szóstka szatańska ...pokazujesz swoją półkę, bardzo nisko zawieszoną, jak widać po logice Twojego tekstu...

0
Gravatar
Oreo
RE: Wójt odniósł się do brudnej kampanii...
Wybory ktoś wygrał, ktoś przegrał i trzeba się z tym pogodzić :) Następne za 5 lat a po drodze można krytykować, przedstawiać własne pomysły ale merytorycznie panie i panowie, please :)
0
Gravatar
xyz
IT
IT czyli znowu pani z urzędu dała popis...tym razem z fb przeszła na sr.... ;-)
0
Gravatar
GUMI
GMINA
NAJBRUDNIEJSZA GMINA W OKOLICY PATRZAC NA WYRZUCANE SMIECI PO ROWACH ALE JAKI PAN TAKI KRAM
0
Gravatar
kaczor
RE: Wójt odniósł się do brudnej kampanii...
Smerfetka powiedziała :
kaczor powiedziała :
SMERFETKO na zdjęciu twój Papa Smerf ;-)
Kaczorku jaki ty prosty jesteś. Twoim zdaniem trzeba być czyimś podnóżkiem, żeby go pochwalić lub po prostu prawdę napisać. Ty taki Jarząbek jesteś .... a do KACZORA ci daleko jak stąd do nieba prostaku!!!! BANDA
Co się zaraz dąsasz...lubie tą bajkę. Ty zresztą też ;-)

0
Gravatar
It
RE: Wójt odniósł się do brudnej kampanii...
Część z PiSu i PSLu juz byla radnymi, żeby nikogo nie obrazic nazwalbym ich milczącymi radnymi, nigdy żadnej propozycji, nigdy żadnej merytorycznej uwagi, na sesji tylko milczenie, za to po sesji na ulicy trzy przekupki komentowaly wszystkie uchwały. A na sesji wszystko "za".Teraz dołączyli do nich kolejni, ale sądząc po motywacjach, pewnue bedzie tak samo. Ja czekam szczegolnie na to jak zablysnie magazynier.
0
Gravatar
Smerfetka
RE: Wójt odniósł się do brudnej kampanii...
kaczor powiedziała :
SMERFETKO na zdjęciu twój Papa Smerf ;-)
Kaczorku jaki ty prosty jesteś. Twoim zdaniem trzeba być czyimś podnóżkiem, żeby go pochwalić lub po prostu prawdę napisać. Ty taki Jarząbek jesteś .... a do KACZORA ci daleko jak stąd do nieba prostaku!!!! BANDA

0
Gravatar
Grocho- myslny
RE: Wójt odniósł się do brudnej kampanii...
It powiedziała :
Wystarczy popatrzec na zdjęcia w SR tych tępych ludzi....wilkowyje normalnie-cała wielka szóstka, szóstka-szatańska liczba....bleeee
Do prawdy radni jaśnie panującego sama elita o ponad przeciętnej inteligencji sprowadzonej do poziomu podnoszenia ręki na komendę . Nie ma to jak dobra tresura .

0
Gravatar
kaczor
Smerfetka
SMERFETKO na zdjęciu twój Papa Smerf ;-)
0
Gravatar
Antek
Szatan
It powiedziała :
Wystarczy popatrzec na zdjęcia w SR tych tępych ludzi....wilkowyje normalnie-cała wielka szóstka, szóstka-szatańska liczba....bleeee
Ty w to szatana nie mieszaj... bo jeszcze mu się spodobasz i będziesz miał problem jak się od niego uwolnić.A widzę że predyspozycje masz.

0

Przeczytaj także