Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

(STRZELIN) Obchody pierwszej rocznicy funkcjonowania Aquaparku Granit odbyły się w gorącej atmosferze. Mimo niepewnej sobotniej pogody, 14 lipca br, wszystkie zaplanowane atrakcje – pokazy w hali basenowej oraz Festyn Rodzinny na łące przy Aquaparku – wspaniale się udały. Od południa Aquapark na hali basenowej przygotował 8-metrową ściankę wspinaczkową, dostępną dla wszystkich w ramach biletu wstępu na basen.

Cieszyła się ona bardzo dużym zainteresowaniem. W ciągu 6 godzin,skorzystało z niej ponad 150 osób – dzieci, młodzież, a także dorośli. Tego dnia można było zobaczyć pokaz kajakarzy górskich grupy „Hydroplanet” z Wrocławia oraz pokaz hokeja podwodnego Klubu „Hydra” z Trzebnicy.  Urodziny Aquaparku uświetnił również przyjazd ekipy Radia Eska, w ramach akcji wakacyjnej Eska Summer City. Redaktorzy „podkręcili” atmosferę, przeprowadzili kilka wodnych konkursów, rozdali nagrody – gadżety Eski i nagrali bezpośrednie relacje, jak się wszyscy świetnie bawili, puszczane na żywo w Radiu Eska. W tym dniu odwiedziło basen ponad 500 osób.

Kolejne atrakcje przygotowane na obchody rocznicy, odbywały się już na łące przy Aquaparku. W Festynie Rodzinnym uczestniczyło również ponad 500 osób. Dzieci bawiły się wyśmienicie, biorąc udział w grach i zabawach pirackich oraz w konkursach rowerowych, zorganizowanych przez Sklep Rowerowy Korba w Strzelinie. Dla wszystkich gości dostępne były przejażdżki konne, a także zabawy w dmuchanych kulach. Dużą atrakcją był pokaz baniek mydlanych oraz malowanie twarzy. Motyle, koty i esy floresy pięknie prezentowały się na uśmiechniętych buziach najmłodszych uczestników festynu. Nie zabrakło także występów. Można było podziwiać pokaz zośki przygotowany przez Strzelińskie Stowarzyszenie Footbag, pokaz tańców klasycznych i latynoamerykańskich w wykonaniu przez tancerzy Studia Tańca Perfect Dance Krzysztofa Majewskiego, a także pokaz ćwiczeń i choreografii na stepie przedstawiony przez instruktorki Strefy Fitness w Strzelinie. Na festynie również można było wygrać bon zakupowy o wartości 150 zł do zrealizowania w Sklepie Rowerowym Korba oraz karnet na zajęcia do Strefy Fitness.

Kulminacją obchodów było pokrojenie 2 tortów urodzinowych (w kształcie basenu) przez burmistrz Dorotę Pawnuk oraz Prezesa Aquaparku Granit Damiana Szeflińskiego. Obydwoje życzyli, by kolejny rok był jeszcze lepszy dla Aquaparku, zachęcali do korzystania z walorów tego obiektu oraz do promowania go wśród swojego otoczenia. Ok. 200 porcji tortu zniknęło w mgnieniu oka wśród uczestników festynu. Na zakończenie wystąpił zespół Balkan Folk Acoustic z tradycyjną muzyką bałkańską.

Dziękujemy za wspólną zabawę i zapraszamy do korzystania z usług Aquaparku.

Dodaj komentarz