Ocena użytkowników: 1 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
Dzielnicowy na służbie w swoim rejonie zauważył kierowcę, który wyglądał na pijanego. Policjant zatrzymał go i wezwał patrol. Podczas badania alkomatem okazało się, że kierowca miał aż 4 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.
Dzielnicowy z Zespołu Profilaktyki Społecznej Komendy Powiatowej Policji w Strzelinie w swoim rejonie zauważył na drodze samochód marki Ford Ka. Kierowca od razu wzbudził podejrzenie dzielnicowego. Już na pierwszy rzut oka było widać, że jest pijany albo pod mocnym wpływem jakiegoś środka odurzającego. - Funkcjonariusz postanowił zatrzymać pojazd w bezpiecznym miejscu, wzywając również wsparcie innych policjantów – mówi asp.sztab. Ireneusz Szałajko, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Strzelinie. - Jak się okazało 30-letni mężczyzna miał w wydychanym powietrzu 4 promile alkoholu.
Mało tego, okazało się również, że w fordzie siedziała również pasażerka. Bez najmniejszej wątpliwości w tej sytuacji jej zdrowie, a nawet życie było zagrożone. - Za to przestępstwo grozi temu kierowcy nawet do 2 lat pozbawienia wolności – wyjaśnia asp.sztab. Ireneusz Szałajko.

Komentarze   

Permalink2 0 Kos
.
Aspiruje i na tym zakończy. Żeby być mądrym nie wystarczy chciec, trzeba wiedzieć... Cokolwiek
2019-03-27 19:59 Cytować Zgłoś administratorowi
Permalink1 +5 W&W.
RE: Kierowca miał aż 4 promile
Inspektor Szałajko powiedział, jak twierdzi Inspektor Szałajko, zdaniem Inspektora Szałajko, Inspektor Szałajko jest zdania że, Rzecznik Prasowy Szałajko jest zdania,
Aspirant to jest człowiek, który aspiruje. Towarzysz Szałajko aspiruje do tego aby jawić się jako człowiek inteligentny i ważny. Ciekawe czy mu się kiedyś uda.
2019-03-26 11:32 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz