Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 
Wiertarka, odkurzacz i radio to tylko niektóre z łupów tego złodzieja. Ale były też garaże, które sprawca postanowił jednak oszczędzić i tylko je obejrzał... od środka.
W piątek, 7 czerwca, 59-letni mieszkaniec Przeworna skontaktował się ze strzelińską policją, zgłaszając włamanie przy ul. Szkolnej. Zawiadomił, że sprawca, po uprzednim przecięciu kłódki, dostał się do wnętrza garażu. Ukradł m.in. wiertarkę, odkurzacz i radio, a straty oszacowano na 2 450 zł.
To jednak nie koniec. W tym samym czasie złodziej przeciął kłódkę i dostał się do sąsiedniego garażu, należącego do 67-letniego mieszkańca. Ukradł wkrętarkę oraz szlifierkę o łącznej wartości 400 zł.
Następnie, po przecięciu kłódki od sąsiedniego garażu, należącego do 52-latka, złodziej wszedł do środka. Próbował coś ukraść, ale wyszedł z niczym. Podobnie było z kolejnym garażem, należącym do 61-letniej mieszkanki. Złodziej dostał się do środka, ale nie zdołał niczego ukraść. Ostatni był garaż 56-latka. Kłódkę przeciął jak wcześniej, jednak nic mu się nie spodobało. Sprawcy, bądź sprawca, zniszczeniami spowodowali tylko straty w mieniu.

Komentarze   

Permalink1 +3 Ser
RE: Seria garażowych włamań
Takich złodziei z największą surowością należałoby karać. Jakże to tak okradać ludzi ?
2019-06-28 08:04 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz